Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.

Gallerix Įkvėpimas

Ieškote įkvėpimo ir vertingų stiliaus patarimų, kuriuos galėtumėte panaudoti kurdami savo interjerą? Tada jūs atėjote į reikiamą vietą! Skaitykite apie naujausias tendencijas, vadovaukitės vienu iš mūsų „pasidaryk pats“ vadovų arba naudokite mūsų šablonus, kad sukurtumėte savo galerijos sieną. Reguliariai atnaujiname savo tinklaraštį naujais įdomiais patarimais ir vadovais.
Kiekvienam mūsų plakatų ir pakuočių gamyboje naudotam medžiui pasodiname po du naujus medžius.
Laikas perdažyti? Išvardijame patarimus, kurie padės išvengti klaidų ir pasiekti tobulą rezultatą.
Laikas dekoruoti vaikų kambarį? Perskaitykite mūsų 10 svarbiausių patarimų, kaip sėkmingai įrengti vaikų kambarį.
Papuoškite stilingai! Prisijunkite prie mūsų, kai išvardysime mūsų atrinktus ir išmanius stiliaus patarimus, skirtus "pasidaryk pats" entuziastams. Mažomis ir paprastomis priemonėmis galite sukurti stebuklą.
Prisijunkite prie mūsų ir mes jums padėsime atlikti 6 paprastus žingsnius, kaip sukurti galerijos sieną. Viskas, apie ką turite pagalvoti, kad pasiektumėte tobulą rezultatą!
Naudokitės mūsų galerijos sienų šablonais, kad rastumėte geriausią variantą savo namams ir kambariui. Turime šablonų tiek mažoms, tiek didelėms galerijos sienoms.
Kaip gražiai papuošti plakatus? Pateikiame 11 stiliaus patarimų, kurie tikrai jus įkvėps.
Pakabinti paveikslą dar niekada nebuvo taip paprasta. Jums tereikia plaktuko, jokių kitų sudėtingesnių įrankių.
Didžiausia apsipirkimo diena metuose. Šiais metais Juodasis penktadienis patenka į lapkričio 24 d. Skaitykite daugiau apie Juodojo penktadienio istoriją.