Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Auksiniai paveikslų rėmeliai

Čia rasite mūsų auksinius paveikslų rėmus. Mūsų aukštos kokybės auksiniai rėmeliai tiekiami su kristalinis skaidrus pleksiklas. Visi rėmeliai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Auksiniai paveikslų rėmeliai


Auksiniai plakatų paveikslų rėmeliai

Ar ketinate pirkti auksinius paveikslų rėmus? Tada turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopštų auksinių paveikslų rėmų pasirinkimą. Visi auksiniai paveikslų rėmeliai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų auksiniai paveikslų rėmeliai turi lanksčius pasukamus spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi auksiniai rėmeliai yra su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų auksiniai metaliniai rėmai yra blizgūs. Auksinių paveikslų rėmelių profilio plotis yra 9 mm, o profilio gylis – 22 mm.

Lengvas auksinio paveikslo rėmelio montavimas

Visų modelių ir dydžių auksinių paveikslų rėmelių nugarėlėje yra pasukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti prie pigių aukštos kokybės auksinių paveikslų rėmų. Juose taip pat yra tvirtinimo kabliukai, kurie leidžia ant sienos pakabinti rėmą tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visi auksiniai paveikslų rėmeliai mūsų asortimente yra su itin storu pleksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami auksinį paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų auksiniai paveikslų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • Plonas profilis
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas