Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Išmanusis paveikslėlio kabliukas

Išmanusis paveikslėlio kabliukas

"Bold Picture Hook" - tai švedų sukurtas produktas, tinkamas visų tipų paveikslų rėmeliams ir sienoms, skirtoms meno kūriniams ir nuotraukoms. Unikali konstrukcija suteikia neįtikėtino lankstumo ir leidžia greitai ir lengvai pakabinti paveikslus net ant sienų, pagamintų iš labai kietų medžiagų. Jums tereikia plaktuko, jokių kitų sudėtingesnių įrankių.

BOLD Paveikslų kablys

Privalumai su "Bold Picture Hook":

  • Tinka visų tipų rėmams ir sienoms
  • Itin greitas montavimas
  • Nereikia varžtų, kištukų ar grąžtų
  • Palieka minimalias žymes ant sienos

 

Žiūrėkite "Bold Paveikslų kablys" produkto vaizdo įrašą – Spausti Čia!

 

Tvirtinama prie visų tipų sienų
Kiekvienas paveikslo kablys turi šlifuotas plienines vinis, kurias lengva įkalti į betoną, medį ar tinką naudojant tik įprastą plaktuką. Plieninių vinių savybės reiškia, kad kabliuką galima naudoti net ten, kur įprastų vinių paprastai nepakanka, pavyzdžiui, į kietas betonines sienas. Be to, vinys, kurių storis ne didesnis kaip 1,2 mm, palieka minimalias žymes ant sienos. Taip išvengiama didelių varžtų skylių ar pažeidimų, kuriuos reikia taisyti tą dieną, kai reikia perkelti paveikslą.

Bold Tavelkrok Tvirtinama prie visų tipų sienų

Tvirtinama prie visų tipų sienų

Tinka visų tipų rėmeliams
Yra tūkstančiai rėmelių variantų, tačiau "Bold Picture Hook" tinka daugeliui. Priklausomai nuo rėmo dizaino ir dydžio, paveikslą galite kabinti ant "Bold Picture Hook" tiesiai ant rėmo, naudodami esamus rėmo laikiklius, jei yra, arba paveikslo vielą. Paveikslo kabliuko lentynos laikiklis tinka daugumai rėmo laikiklių, o optimalus kabliuko gylis reiškia, kad rėmas kabo prie pat sienos be jokių tarpų šonuose.

Lengvai montuojamas
Naudojant "Bold Picture Hook" nereikia prisukti varžtų, naudoti kištukų ar iš anksto gręžti. Paveikslui pakabinti ant sienos prireiks ne daugiau kaip kelių sekundžių. Ant betoninių sienų paprastai sunkiausia pakabinti paveikslus, tačiau su "Bold Hook" kabliuku net ir tokias sienas gali pakabinti net ir pats pradedantis montuotojas, naudodamas tik plaktuką.

Unikalios savybės
"Bold Picture Hook" kablys pagamintas iš smūgiams atsparaus, bet lankstaus termoplasto, kuris pasižymi savybėmis, leidžiančiomis atlaikyti dideles apkrovas ir nesutrūkinėti. Šlifuotos plieninės vinys tvirtinamos prie visų įprastų tipų sienų, išskyrus stiklą ir plyteles, o paveikslo kablio konstrukcija užtikrina, kad jis tvirtai kabėtų ant sienos net ir esant didelei apkrovai. Paveikslo kablio "Bold Hook" priekyje yra reljefas, iškilimas kablio priekyje su matavimo skale centimetrais ir coliais, kad būtų lengviau reguliuoti padėtį montuojant. Dėl mažų įdubimų kablio šone lengva įlįsti už jo ir vėl nuimti nuo sienos.

Pirkite BOLD paveikslų kabliuką kainuoja 3,90 € ir jį galite įsigyti čia.

 

BOLD Tavelkrok profilbild

Paveikslų kabliukas


Pirkite BOLD paveikslų kabliuką čia