Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Japandi Plakatai Plakatai
Jums pristato
Japandi

Japandi Plakatai

Japandi yra modernus interjero stilius, kuriame susimaišo japoniškas minimalizmas ir skandinaviškas dizainas. Stiliui būdingi ryškūs, natūralūs ir nesenstantys motyvai.

Japandi Plakatai


Japandi

Atraskite Japandi – interjero dizaino stilių, kuris kilęs iš japoniško minimalizmo paprastumo ir skandinaviško dizaino funkcionalumo. Įkvėpkite meno paveikslų, kuriuos sukūrė kai kurie didžiausių japonų meno tapytojai. Subalansuotos spalvos, gražios iliustracijos, natūralūs ir nesenstantys – tai kai kurie Japandi interjero dizaino stiliui būdingi elementai. Su japandi jūs gaunate geriausią japonišką ir skandinavišką stilių.

Kas yra Japandi?

Japandi – tai modernus interjero stilius, kuriame japoniško minimalizmo elegancija susimaišo su skandinaviško dizaino funkcionalumu. Stiliui būdingi ryškūs, natūralūs ir nesenstantys motyvai. Jei norite nusipirkti japandi plakatų, turėtumėte apsilankyti Gallerix.se. Gallerix rasite didelį japoniškų plakatų pasirinkimą su garsių japonų menininkų, tokių kaip Utagawa Kunisada, Hashiguchi Kiyoshi, Ohara Koson, Katsushika Hokusai ir Ogata Gekko, pieštais motyvais.