Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.

Paveikslo sienos

Įsigykite visą paveikslo sieną, kurią sukūrė mūsų talentingi dizaineriai ir dekoratoriai. Čia mes surinkome savo paveikslėlių koliažus ir suskirstėme juos pagal paveikslėlių skaičių, spalvą ir kategoriją, kad galėtumėte greitai ir lengvai rasti tai, kas tinka jūsų namams ir asmeniniam stiliui.

Įkvėpimas paveikslų sienai


Paveikslėlių sienų įkvėpimas

Sveiki atvykę į mūsų įkvėpimo puslapį su paveikslėlių sienomis. Čia rasite gražių paveikslų sienų su mūsų pačių dizainerių ir dekoratorių sukurtais rėmais. Kiekviena paveikslo siena yra unikali ir sujungiama taip, kad būtų suderinta specialioje patalpoje arba pagal sienos spalvą. Nedvejodami pasinaudokite mūsų rūšiavimo funkcija ir rūšiuokite pagal kambario ar sienų spalvą, kai ieškote įkvėpimo.

Įsigykite paveikslėlio sieną

Sukurti savo unikalią paveikslo sieną gali būti sunku ir atimti daug laiko. Raskite įkvėpimo tarp mūsų paveikslų sienų ir užsisakykite visą paveikslo sieną, kurią sukūrė mūsų kvalifikuoti dekoratoriai, arba pakoreguokite skaičių ir dydį pagal savo skonį ir skonį. Galite lengvai atsisakyti plakato ar paveikslo rėmelio, jei mūsų paveikslo siena per didelė arba norite pakeisti konkretų motyvą ar paveikslo rėmelį. Tinkinkite pagal savo pageidavimus!

Rūšiuokite paveikslėlio sieną pagal kambarį ir spalvą

Geras būdas rasti tinkamą plakatų derinį paveikslų sienai – pradėti nuo sienos spalvos. Norint sukurti gražią visumą, kurioje paveikslų siena dera su kambariu ir kitais baldais, būtina derinti spalvas. Naudodami mūsų rūšiavimo funkciją, ieškodami įkvėpimo, galite lengvai surūšiuoti paveikslų sienas pagal sienų spalvą. Taip pat galite pasirinkti rūšiuoti pagal kambarį, pavyzdžiui, svetainę, miegamąjį, darbo kambarį ar vaikų kambarį, ir greitai rasti gražių paveikslų sienų, specialiai sukurtų čia.

Madingos paveikslų sienos

Reguliariai atnaujiname savo puslapį paveikslėlių sienelėmis ir pristatome naujus gražius paveikslėlių koliažus, pritaikytus prie sezono spalvų ir tendencijų. Susikurkite patys arba užsisakykite paveikslų sieną, kurią sukūrė mūsų dekoratoriai. Žinoma, galite sukurti savo unikalią paveikslų sieną, vieną iš mūsų pasirinktų plakatų pakeisdami plakatu, kuris, jūsų manymu, tinka labiau. Turime daugiau nei 3500 unikalių plakatų, iš kurių galite rinktis!

Paveikslų sienas skirtinguose kambariuose

Paveikslinės sienos yra surūšiuotos šiuose kambariuose:

  • Svetainė
  • Miegamasis
  • Vaikų kambarys
  • Namų biuras
  • Virtuvė

Paveikslinės sienos šablonas

Paveikslinės sienos statybai gali prireikti planavimo. Naudokite mūsų šablonus, kad surastumėte paveikslų rėmų dydį ir derinį, tinkantį jūsų kambariui ir turimam paviršiui. Turime šablonų mažoms, vidutinėms ir didelėms paveikslų sienoms su pločio ir aukščio išmatavimais. Mūsų tinklaraštyje rasite paveikslėlių sienų šablonus.