Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Balti rėmeliai

Čia rasite baltus paveikslų rėmus iš Gallerix. Mūsų aukštos kokybės balti rėmeliai yra su krištolo skaidrumo pleksiklas. Visi rėmeliai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Pirkite baltus rėmelius


Balti plakatų rėmeliai

Jei norite įsigyti baltų rėmelių, turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopštų baltų paveikslų rėmų pasirinkimą. Visi balti rėmeliai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų baltų paveikslų rėmelių nugarėlėje yra lankstūs sukamieji spaustukai, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi rėmeliai tiekiami su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų baltų paveikslų rėmų profilio plotis yra 9–12 mm, o profilio gylis – 20–22 mm.

Balti įvairių medžiagų rėmeliai

Galimi tiek mediniai, tiek metaliniai balti rėmeliai. Mūsų balti mediniai rėmai yra pagaminti iš pušies medienos su dvigubu lakuotu paviršiumi, aukščiausios kokybės. Dvisluoksnis lakas suteikia smulkesnį paviršių ir daro rėmą atsparesnį įbrėžimams. Mūsų metaliniai rėmai turi pusiau matinio paviršiaus apdailą. Baltų medinių rėmų profilio plotis 12mm, profilio gylis 20mm. Balto metalo rėmai turi šiek tiek siauresnį profilio plotį – 9 mm, o profilio gylį – 22 mm.

Lengvas paveikslo rėmelio surinkimas

Visų modelių ir dydžių baltų rėmelių nugarėlėje yra susukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti mūsų pigiuose, aukštos kokybės baltuose rėmeliuose. Jie taip pat turi kabliukus, todėl juos galima kabinti ant sienos tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Krištolo skaidrumo pleksiklas

Visi mūsų asortimente esantys balti rėmeliai yra su itin storu, nedūžtnčiu pleksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų balti rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Krištolo skaidrumo pleksiklas
  • Dviguba lakuoto paviršiaus apdaila
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertifikuota mediena
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas
Klientų aptarnavimas

Jei turite klausimų apie mūsų baltus rėmelius, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Su klientų aptarnavimo tarnyba susisiekiate naudodamiesi svetainėje esančia kontaktų forma arba atsiųsdami mums el. Mes visada reaguojame kuo greičiau, paprastai per 24 valandas. Sveiki atvykę į Gallerix!