Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
27,90 € 19,53 €
Jums pristatė Gallerix
Kurį miestą pasirinksite?

Plakatų žemėlapis

Sukurkite unikalų plakatinį žemėlapį iš bet kurios pasaulio vietos. Visus žemėlapius galima pritaikyti pagal vieną iš mūsų šablonų. Pasirinkite, kurie spalvų deriniai ir stilius jums tinka labiausiai. Mūsų plakatiniai žemėlapiai yra trijų skirtingų dydžių: 30x40 cm, 50x70 cm ir 70x100 cm.
Tinkinkite tekstą ir stilių
Stilingi plakatiniai žemėlapiai
Pasirinkite stilių ir spalvas
Iš. 19,53 € 27,90 €
Pradėkite kurti čia
Mūsų klientai Instagram
Būkite įkvėpti to, ką sukūrė kiti. Raskite mėgstamiausius ir sukurkite savo unikalų žemėlapį.

Sukurkite savo žemėlapį


Žemėlapio plakatas iš "Gallerix

Žemėlapio plakatas - tai ne tik žemėlapis. Nei tik plakatas. Žemėlapio plakatas - tai asmeninis unikalaus dizaino žemėlapis, sukurtas pagal vietą arba svarbų įvykį toje vietoje, kuris dažnai reiškia kažką ypatingo. Kur gimėte? Kur užaugote? Kur gyvenate? Kur susipažinote arba kur susituokėte? Galimybės yra neribotos, kai kuriate savo unikalų žemėlapio plakatą - pasaulio žemėlapį, miesto žemėlapį, garsią ar ne tokią garsią pasaulio vietą. Kurią vietą pasirinksite?

Sukurkite savo žemėlapį

Sukurti ir užsisakyti savo žemėlapio plakatą labai paprasta. Eikite į mūsų dizaino įrankį ir pradėkite nuo vietos žemėlapio plakatui pasirinkimo. Tai gali būti šalis, miestas ar kita jums patinkanti pasaulio vieta. Naudojant mūsų GPS įrankį, jūsų koordinatės bus automatiškai surastos ir atspausdintos žemėlapio apačioje. Jei pakeisite vietą, koordinatės pasikeis. Taip pat galite nenurodyti koordinačių ir vietoj jų užrašyti bet ką, kas jums patinka. Tai gali būti prisiminimas, vardas, sveikinimas, žinutė ar nedidelė pastaba. Jūs galite pasirinkti.

Redaguokite tekstą, stilių ir spalvą

Kai pradėsite pritaikyti žemėlapio plakatą, 1 žingsnyje pasirinkite tekstą, kuris bus rodomas žemėlapio plakate. Pasirinktos vietovės pavadinimas automatiškai atspausdinamas kaip antraštė, tačiau, jei norite, jį galite pakeisti. Po antrašte yra paantraštė, kuri automatiškai spausdinama kaip pasirinktos vietovės šalies pavadinimas. Šią antraštę taip pat galima keisti ir pritaikyti. Jei jūsų pasirinkta vieta yra Stokholmas, žemėlapio įrašo antraštė bus Stokholmas, o paantraštė - Švedija. Tekstą galima keisti ir pritaikyti asmeniškai, pavyzdžiui, "Kur susipažinome" arba "Kur susituokėme". 2 žingsnyje kurdami savo žemėlapį pirmiausia pasirinkite temą. Tema valdo jūsų žemėlapio tipografinį dizainą. Pasirinkite vieną iš stilių "Original", "Basic", "Modern", "Boxed" ir "Gin". Tada pasirinkite stilių, kuris reglamentuoja, kaip turėtų atrodyti jūsų žemėlapio apipavidalinimas. Čia galite rinktis "Classic", kuris yra klasikinių žemėlapių elementų stilius, "Poster", kuris įrėmina jūsų žemėlapį gražiu plonu baltu rėmeliu, arba "Borderless", kuris yra išskirtinis variantas, kai žemėlapis uždengia visą jūsų plakatą. Tada pasirenkate, kokios spalvos norite žemėlapio plakato, ir galiausiai pasirenkate, ar norite balto, ar juodo kelių tinklo. Daugybė parinkčių leidžia derinti šimtus skirtingų dizainų ir sukurti visiškai unikalų žemėlapio plakatą.

Žemėlapio įrėminimas

Nepamirškite įrėminti savo žemėlapio plakato, kad jis taptų gražia detale ant jūsų sienos. Turime kruopščiai atrinktų aukštos kokybės juodų, baltų ir ąžuolo masyvo rėmelių. Mūsų rėmelių dydžiai atitinka 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio plakatus. Gali būti labai gražu derinti du žemėlapių plakatus šalia vienas kito kaip puikią porą.

Mūsų popierius

  • 200 gramų
  • Gražus matinis paviršius
  • Didelis tūris
  • Tvirtas
  • FSC ekologinis sertifikatas

Atsakomybė už aplinką
Priimame atsakomybę už savo produkciją ir siekiame tvarios aplinkos. Remiame organizaciją "OneTreePlanted" ir už kiekvieną gamyboje panaudotą medį pasodiname du naujus. Taip užtikriname, kad mūsų gamyba būtų tvari ir kad prisiimtume atsakomybę už motiną gamtą tiek šiandien, tiek rytoj.

Klientų aptarnavimas

Jums reikia pagalbos dėl užsakymo arba turite klausimų apie mūsų žemėlapius? Kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių naudodami mūsų svetainėje esančią formą arba parašykite mums el. laišką. Paprastai atsakome per 24 valandas. Sveiki atvykę!