Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Pablo Picasso plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Pablo Picasso

Pablo Picasso plakatai

Čia rasite kruopščiai atrinktus plakatus su unikaliu menu, įkvėptu ispanų menininko Pablo Picasso, aktyvaus Ispanijoje ir Prancūzijoje XX amžiuje. Pablo Picasso, be kita ko, žinomas dėl to, kad sukūrė meno krypties kubizmą, o dauguma visų laikų brangiausių pasaulyje aukcione parduodamų paveikslų yra pasirašyti Pablo Picasso.

Pirkite Pablo Picasso plakatus


Pablo Picasso įkvėpti plakatai

Pablo Picasso visame pasaulyje žinomas kaip tapybos meistras ir universaliausia modernizmo figūra. Per savo gyvenimą jis buvo neįtikėtinai produktyvus ir sukūrė daugybę meno kūrinių. Mūsų plakatai su Picasso įkvėptais motyvais pasižymi dekoratyviomis abstrakčiomis formomis, pagrįstomis jo meno kūriniais. Bėgant metams Picasso perjungė daugybę skirtingų tapybos technikų ir, be kita ko, jis kartu su Georgesu Braque laikomas vadinamojo kubizmo, kuris buvo abstraktaus meno stilius su geometrinėmis formomis, kūrėjas. Kaip menininkas, Picasso buvo ne tik tapytojas, bet ir skulptorius, piešėjas, grafikos kūrėjas, teatro dekoratorius, keramikas ir poetas. Daugelis jį laiko vienu didžiausių visų laikų.

Istorija už menininko

Pablo Picasso gimė 1881 m. spalio 25 d. Malagoje, Ispanijoje. Jis buvo tapytojo ir meno profesoriaus José Ruiz y Blasco ir María Picasso y López sūnus. Iš savo tėvo Picasso išmoko vizualiojo meno pagrindus, tokius kaip figūrų piešimas ir tapyba aliejumi. Jau ankstyvoje jaunystėje jis parodė ankstyvą meninį sugebėjimą. Jo pirmasis žinomas aliejinis paveikslas Pikadoras buvo nutapytas 1889 m. Būdamas dešimties, Pablo savo paveikslus pradėjo pasirašinėti savo motinos mergautine pavarde Picasso. Per savo aktyvius metus Picasso išgarsėjo, be kita ko, sukūręs kubizmą ir asambliažą. Tarp žinomiausių jo meno kūrinių yra 1907 m. Avinjono paveikslas „Les Demoiselles d'Avignon“ ir 1937 m. „Gernica“, kuris yra vokiečių bombardavimo Gernikoje per Ispanijos pilietinį karą portretas. 90-ojo gimtadienio proga Picasso buvo pagerbtas, kai aštuoni jo darbai buvo eksponuojami Paryžiaus Luvre, erdvėje, kurią anksčiau užėmė Leonardo da Vinčio filma „Mona Liza“. Jis mirė 1973 m. balandžio 8 d. Jam buvo 92 metai.