Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Ąžuoliniai rėmai

Čia rasite mūsų nuotraukų rėmelius iš ąžuolo. Mūsų aukštos kokybės ąžuoliniai rėmai pristatomi su plaksiklas. Visi ąžuoliniai rėmai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Ąžuoliniai paveikslų rėmeliai


Ąžuoliniai paveikslų rėmeliai plakatams

Ar ketinate pirkti ąžuolinius paveikslų rėmus? Tada turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopščiai atrinktus aukštos kokybės ąžuolinius paveikslų rėmus. Visi ąžuoliniai rėmai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų nuotraukų rėmeliai iš 100% ąžuolo masyvo turi lanksčius pasukamus spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą į rėmą. Visi ąžuoliniai rėmeliai yra su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų ąžuolinių paveikslų rėmų profilio plotis yra 12 mm, o profilio gylis – 20 mm.

Lengvas ąžuolinio paveikslo rėmo montavimas

Visų ąžuolinių paveikslų rėmų modelių ir dydžių nugarėlėje yra pasukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti mūsų pigiuose aukštos kokybės rėmeliuose, pagamintuose iš ąžuolo. Juose taip pat yra tvirtinimo kabliukai, leidžiantys ant sienos pakabinti rėmą tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visi mūsų asortimente esantys ąžuoliniai paveikslų rėmeliai yra su itin storu plaksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami ąžuolinį paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų ąžuoliniai paveikslų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • 100 % ąžuolo masyvo
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertifikuota mediena
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas