Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Sanna Wieslander plakatai Plakatai
Jums pristato
Sanna Wieslander

Sanna Wieslander plakatai

Sanna Wieslander dirba menininke ir iliustratorė savo kūrybinėje studijoje SWART. Jos motyvai nubraižyti tik ranka, pieštuku ir rašalu, o vėliau atspausdinti ant aukščiausios kokybės popieriaus. Ji yra daugialypė menininkė, turinti platų repertuarą ir bėgant metams kūrė iliustracijas ir paveikslus viskam – nuo ​​porceliano ir plakatų iki maisto sunkvežimių ir sienų meno.

Sanna Wieslander plakatai


Sannos Wieslander sukurti plakatai su motyvais

Sanna Wieslander dirba dailininke ir iliustratorė. Ji aistringai domisi viskuo, kas kūrybinga gyvenime, ir nuo mažens rankoje laiko rašiklį. Visus savo unikalius motyvus ji kuria rankomis, detaliu pieštuko stiliumi. Atraskite jos unikalią kolekciją, kurioje gyvūnai dažnai yra pasikartojanti tema.

Menininkė Sanna Wieslander

Sanna Wieslander dirba dailininke ir iliustratore, o nuo 2013 m. daugiausiai iliustruoja plakatų motyvus. Pastaraisiais metais ji taip pat tobulino auksuotojos, dekoratyvinės dažytojos ir paviršių apdailininko išsilavinimą. Šiandien ji gyvena savo svajonėje ir dirba su viskuo – nuo ​​iliustracijų iki auksavimo ir tradicinės dekoratyvinės tapybos.