Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Rėmeliai
Rėmeliai iš Gallerix
Paveikslų rėmeliai

Rėmeliai

Naudodami mūsų paveikslų rėmus kuriate aukštos kokybės sienų meną, kuris įrėmina ir suteikia jūsų plakatams gražų įspūdį. Visi paveikslų rėmeliai gali būti kabinami tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Mūsų paveikslų rėmeliai tiekiami su ypač storu, krištolo skaidrumo organinio stiklo.

Pirkite rėmelius internetu


Gražūs plakatų rėmeliai

Ar ketinate pirkti paveikslų rėmelius? Tuomet reikėtų apsilankyti gallerix.lt. Gallerix rasite visą aukštos kokybės nuotraukų rėmelių asortimentą, bet už mažą kainą. Gražiems plakatams reikia gražių rėmelių. Turime kruopščiai atrinktų 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio plakatų rėmelių asortimentą. Visų dydžių rėmeliai yra gražaus, plono profilio - 12 mm pločio ir 20 mm gylio. Visus rėmelius, žinoma, galima kabinti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad jie tiktų jūsų plakatui.

Spalvos ir medžiagos

Siūlome kruopščiai atrinktą medinių rėmelių asortimentą. Mediena yra natūrali ir atsinaujinanti medžiaga, be to, pati gražiausia. Mūsų juodos ir baltos spalvos rėmeliai turi dvigubą apdailą, kuri suteikia jiems tolygų ir tobulą paviršių be defektų. Mūsų ąžuoliniai rėmeliai pagaminti iš 100 % ąžuolo masyvo, kurio paviršius natūraliai gražus. Metaliniai rėmai yra juodos, auksinės, sidabrinės ir varinės spalvos.

Lengvas montavimas

Visi mūsų rėmelių modeliai ir dydžiai turi pasukamus laikiklius nugarėlėje, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti. Jie taip pat turi tvirtinimo kabliukus, kad, priklausomai nuo motyvo, būtų galima kabinti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visi mūsų rėmeliai turi itin storą, nedūžtantį pleksiklį. Kai pristatomi, iš abiejų stiklo pusių yra plastikinė plėvelė, apsauganti jį nuo purvo ir įbrėžimų. Prieš kabindami rėmelį ant sienos, atsargiai nuimkite plastiką.

Mūsų nuotraukų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas
Klientų aptarnavimas

Jei turite klausimų apie mūsų rėmelius, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą. Su klientų aptarnavimo tarnyba galite susisiekti naudodamiesi mūsų svetainėje esančia forma arba siųsdami el. laišką. Visada atsakome kuo greičiau, paprastai per 24 valandas. Sveiki atvykę į "Gallerix"!