Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
10 būdų dekoruoti plakatus

10 būdų dekoruoti plakatus

Kaip dekoruoti plakatais? Pateikiame 11 stiliaus patarimų, kurie parodo, kaip įvairiais būdais dekoruoti plakatus, ir tikrai paskatins jūsų įkvėpimą. Sekite toliau!

 

Img 01

@asemakatu

1. Leiskite spalvoms sąveikauti
Pasirinkite kelias pagrindines spalvas ir spalvomis paremtą motyvą. Naudodami lengvai naudojamą filtravimo ir rūšiavimo įrankį galite rasti konkrečių spalvų plakatų. 

 


 

Img 02

@jb_styling_interieur

2. Stilingas su juoda ir balta spalvomis
Nieko nėra paprasčiau, kaip interjero dizainą derinti su juodai baltais plakatais - jie tinka prie visų kambarių ir stilių. Susikurkite savo asmeninę galerijos sieną tik iš juodai baltų plakatų - tai itin stilinga!

 


 

Img 03

@haeuschenliebe

3. Plakatai vitrinų lentynose
Įrėminti plakatai puikiai tinka, kai turite mažai vietos, pavyzdžiui, koridoriuje arba ant nelabai plačios sienos.

 


 

Img 04

@pilkess

4. Pastatyti aukštą
Statant ką nors vertikaliai, reikia mažiau vietos ant sienos, tačiau tai suteikia tam tikrą efektą ir yra puikus laisvos erdvės panaudojimo būdas.

 


 

Img 05

@cc_no8

5. Derinkite plakatus su baldais
Plakatų stilių labai tinka derinti prie baldų stiliaus - tiek spalvos, tiek formos, tiek apdailos. Pavyzdžiui, prie kaimiškų baldų iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, galima gražiai priderinti abstrakčius plakatus, kurie yra natūralių spalvų, pavyzdžiui, rudos ar smėlio.

 


 

Img 06

@mimis_homestory

6. Puiki pora
Pasirinkite du vienodus plakatus ir pakabinkite juos kartu. Paprasta, veiksminga ir lengva pakabinti iš esmės bet kokiuose namuose!

 


 

Img 07

@bjorkmanchristine

7. Statykite didelius
Tai užima daug vietos ir jums teks investuoti daugiau, bet, oho, tai tikrai yra kažkas kita! Užpildyti visą sieną įrėmintais plakatais nedaug kas daro, bet tai turėtų išdrįsti padaryti daugiau žmonių!

 


 

Img 08

@cream_interior

8. Pritaikykite jausmą prie kambario
Pasirinkę spalvų paletę ir žinutę, derančią prie jūsų kambario, sukursite išbaigtą vaizdą. Todėl miegamajame dažnai renkamės prislopintus raminančių spalvų niuansus kartu su raminančiomis nuotraukomis ir žinutėmis. 

 


 

Img 09

@huisje.55

9. Nuoseklios temos
Tegul jūsų sienas užpildo bendros temos įkvėptas dizainas. Spalvų ir formų derinimas iš mūsų abstrakčių plakatų - paprastas ir tvarkingas būdas sukurti raudoną giją galerijos sienoje.

 


 

Img 10

@fjelievillan

10. Didelio formato menas
Tikrai nuostabų meno plakatą galima pakabinti didelio formato. Vienas iš mūsų mėgstamiausių yra Matiso iškirptos moters plakatas.

Sėkmės!