Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Juodi rėmeliai

Čia rasite juodus paveikslų rėmus iš Gallerix. Mūsų aukštos kokybės juodi rėmeliai yra su krištolo skaidrumo pleksiklas. Visi rėmeliai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Pirkite juodus rėmelius


Juodi plakatų rėmeliai

Jei norite įsigyti juodų rėmelių, apsilankykite Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopštų juodų paveikslų rėmelių pasirinkimą. Visi juodi rėmeliai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų juodi paveikslų rėmeliai turi lanksčius pasukamuosius spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi rėmeliai tiekiami su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų juodų paveikslų rėmų profilio plotis yra 9–12 mm, o profilio gylis – 20–22 mm.

Juodi rėmeliai iš skirtingų medžiagų

Juodus rėmus galima įsigyti iš medžio ir metalo. Mūsų juodi mediniai rėmai yra pagaminti iš pušies medienos su dvigubu lakuotu paviršiumi, aukščiausios kokybės. Dvisluoksnis lakas suteikia smulkesnį paviršių ir daro rėmą atsparesnį įbrėžimams. Mūsų metaliniai rėmai turi pusiau matinio paviršiaus apdailą. Juodos spalvos medinių rėmų profilio plotis 12mm, profilio gylis 20mm. Juodo metalo rėmai turi šiek tiek siauresnį profilio plotį – 9 mm, o profilio gylį – 22 mm.

Lengvas plakato rėmelio surinkimas

Visų modelių ir dydžių juodų rėmelių nugarėlėje yra susukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti mūsų pigiuose, aukštos kokybės juoduose rėmeliuose. Jie taip pat turi kabliukus, todėl juos galima kabinti ant sienos tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visi mūsų asortimente esantys juodi rėmeliai yra su itin storu, nedūžtnčiu pleksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų juodi rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • Dviguba lakuoto paviršiaus apdaila
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertifikuota mediena
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas
Klientų aptarnavimas

Jei turite klausimų apie mūsų juodus rėmelius, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Su klientų aptarnavimo tarnyba susisiekiate naudodamiesi svetainėje esančia kontaktų forma arba atsiųsdami mums el. Mes visada reaguojame kuo greičiau, paprastai per 24 valandas. Sveiki atvykę į Gallerix!