Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Naudokite filtrą
Bestseleriai
Madingi plakatai
Plakatai visoms patalpoms

Bestseleriai

Būkite įkvėpti kitų nuomonės. Tarp mūsų bestselerių rasite šiuo metu populiariausius mūsų plakatus ir motyvus. Prisiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir sekite mus Instagram, kad gautumėte naujausias naujienas anksčiau nei visi kiti.

Plakatai Bestseleriai


Populiarūs plakatai

Perkamiausių plakatų puslapyje pateikiame šiuo metu populiariausių plakatų sąrašą. Įkvėpkite kitų nuomonės ir raskite savo asmeninius mėgstamiausius. Tarp perkamiausių plakatų yra nesenstanti klasika, pvz., Claude Monet, Chanel Store No1, Brigitte Bardot ir populiarūs plakatai su britų dizainerio Williamo Morriso dizainu. Būti įkvėptam!

Mūsų populiariausi plakatai

Tarp mūsų populiariausių plakatų rasite klasikinių plakatų ir madingų naujienų derinį. Sąrašas atnaujinamas kiekvieną dieną pagal per pastaruosius 30 dienų geriausiai parduodamus motyvus. Nedvejodami ieškokite įkvėpimo, kol atėjo laikas pertvarkyti savo sienas namuose. Galbūt rasite naujų kampų arba jau tiksliai žinote, ko ieškote. Nepaisant to, perkamiausių ir populiariausių plakatų puslapis yra geriausia vieta pradėti!

Aukščiausios kokybės plakatai

Užsisakę iš Gallerix gausite aukščiausios kokybės plakatus ir spaudinius. Plakatus spausdiname ant aukščiausios kokybės 200 gramų matinio popieriaus iš Prancūzijos popieriaus fabriko Clairefontaine. Popierius turi aplinkosaugos sertifikatą FSC ir gamybos Swan/EU Ecolabel. Už kiekvieną plakatų gamyboje sunaudotą medį pasodiname du naujus.

Atraskite visus mūsų plakatus

Turime didelį plakatų ir meno pasirinkimą. Pasirinkite iš daugiau nei 3500 unikalių motyvų iš kategorijų, tokių kaip botanikos, gamtos, juodos ir baltos spalvos, vaikų, meno ir abstrakčių. Rūšiuoti pagal dydį, orientaciją, spalvą ar kategoriją. Taip pat atraskite mūsų populiariausių prekių sąrašus, naujienas ir madingus motyvus, ieškodami įkvėpimo ir naujų gražių plakatų.