Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.

Gallerix rasite kruopščiai atrinktų plakatų, kuriuos sukūrė kūrybingi dizaineriai ir fotografai iš viso pasaulio. Surenkame geriausius meno ir dizaino kūrinius ir padarome juos prieinamus kiekvienam.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome platų sienų meno ir fotografijos atspaudų asortimentą, atitinkantį kiekvieno skonį; nuo ramių vaizdingų peizažų ir vėsių didmiesčių panoramų iki gyvo ar santūraus abstraktaus meno. Nepaisant mūsų kolekcijos stilistinės įvairovės, mūsų įkvėpimo pagrindas - skandinaviško dizaino minimalizmas ir paprastumas. Nesvarbu, ar jūsų interjeras nuotaikingas ir jaukus, ar šviesus ir gaivus, mūsų platus sienų meno kūrinių pasirinkimas padės jam suteikti pasirinktą papildomą toną. Rinkitės iš tokių kategorijų kaip mada, ikoninės nuotraukos, meno atspaudai, gamta, gamta, botanikos, iliustracijos ir dar daug kitų.

Mūsų aukštos kokybės paveikslų rėmai leidžia madingai pasirinkti jums patinkančio stiliaus sienų meną. Rinkitės nepastebimus juodai baltus rėmelius, kurie išryškins jūsų atvaizdą, arba elegantiškus natūralaus ąžuolo rėmelius - jie puikiai tiks prie daugybės mūsų parduotuvėje esančių plakatų, skirtų gamtos fotografijoms. Mūsų aukštos kokybės rėmeliai yra ergonomiški ir universalūs; juos galima lengvai atidaryti ir kabinti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Prieinama kaina ne visada reiškia kokybės auką. Mūsų parduotuvėje rasite nebrangių plakatų ir rėmelių, kurie maloniai papuoš bet kurį jūsų namų ar biuro kambarį. Įkvėpkite save ir padarykite įspūdį svečiams.

 

Internetas:
https://gallerix.lt

El. paštas:
[email protected]

PVM numeris:
SE556775939301
 

Įmonės būstinė/adresas:
Gallerix AB
Västergatan 6D
35230 Växjö
Švedija

 

Gallerix.lt priklauso ir administruoja Gallerix AB, pilno aptarnavimo elektroninės prekybos partneris.

Prieiga prie www.gallerix.lt ir naudojimasis juo gali būti suteiktas tik pagal mūsų sąlygas. Prieš naudodamiesi šia svetaine, manoma, kad perskaitėte ir supratote mūsų sąlygas ir mūsų konfidencialumą.