Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
William Morris plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
William Morris

William Morris plakatai

Čia rasite kruopščiai atrinktus plakatus su unikaliu menu, įkvėptu britų menininko Williamo Morriso, veikusio Londone XIX a. William Morris buvo viena iš pirmaujančių britų meno ir amatų judėjimo figūrų. Be kita ko, jis žinomas kaip gražių tapetų ir audinių raštų kūrėjas. Plakatai William Morris priklauso mūsų populiariausiems darbams abstrakčių plakatų kategorijoje.

Pirkite William Morris plakatą


Plakatai, įkvėpti Williamo Morriso

William Morris visame pasaulyje išgarsėjo dėl savo unikalių ir gražių tapetų ir audinių raštų, be kita ko. Mūsų plakatai su Williamo Morriso įkvėptais motyvais pasižymi dekoratyviomis abstrakčiomis formomis, pagrįstomis jo piešiniais tapetams ir audiniams. Williamas Morrisas buvo britų menininkas, dizaineris ir rašytojas bei pagrindinė britų menų ir amatų judėjimo figūra. Tačiau jis geriausiai žinomas kaip gražių tapetų ir raštuotų audinių raštų kūrėjas.

Istorija už menininko

William Morris gimė 1834 m. kovo 24 d. Walthamstow, Waltham Forest netoli Londono. 1861 m. kartu su Rossetti, Burne-Jones, Madox Brown ir Webb įkūrė firmą Morris, Marshall, Faulkner & Co, kuri vėliau tapo žinoma kaip Morris & Co. Jų raštuoti audiniai ir tapetai iki šiol parduodami pagal audinių gamintojo Sanderson & Sons licenciją, o jų galima nusipirkti, pavyzdžiui, Liberty universalinėje parduotuvėje Londone. Williamas Morrisas mirė 1896 m., būdamas 62 metų.