Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Naudokite filtrą
Madinga dabar
Madingi plakatai
Plakatai visoms patalpoms

Madinga dabar

Bendru pavadinimu madingi plakatai pateikiame absoliučiai madingiausius sienų meno ir dizaino kūrinius. Sąrašas nuolat atnaujinamas su naujais mėgstamiausiais, kuriuos mūsų dizainerių komanda kruopščiai atrinko dėl aukštos kokybės ir šiuolaikiško dizaino. Būti įkvėptam!

Madingi Plakatai


Madingi plakatai

Mūsų puslapyje Madingi plakatai rasite atrinktus madingus plakatus iš šių metų kolekcijos. Čia pateikiame madingiausius sienų meno ir dizaino dalykus. Top sąrašas nuolat atnaujinamas naujais plakatais, kuriuos mūsų pačių dizainerių komanda kruopščiai atrinko dėl aukštos kokybės, unikalios išraiškos ir šiuolaikiško dizaino.

Tendencijos pasikeitimas

Mums niekada nepakako madingų plakatų. Jei norite būti tikri, kad tendencijos keičiasi nuo vieno sezono iki kito, šis puslapis yra geriausia vieta pradėti. Madingi plakatai, kuriuos pateikiame čia, yra kruopščiai atrinkti dėl unikalaus ir gerai apgalvoto dizaino ir atitinka vyraujančias spalvų ir formų tendencijas. Būti įkvėptam!

Plakatai ant aukščiausios kokybės popieriaus

Užsisakę iš Gallerix gausite aukščiausios kokybės plakatus ir spaudinius. Plakatus spausdiname ant aukščiausios kokybės 200 gramų matinio popieriaus iš Prancūzijos popieriaus fabriko Clairefontaine. Popierius turi aplinkosaugos sertifikatą FSC ir gamybos Swan/EU Ecolabel. Už kiekvieną plakatų gamyboje sunaudotą medį pasodiname du naujus.

Atraskite mūsų didelį plakatų pasirinkimą

Turime didelį plakatų ir meno pasirinkimą. Pasirinkite iš daugiau nei 3500 unikalių motyvų iš kategorijų, tokių kaip botanikos, gamtos, juodos ir baltos spalvos, vaikų, meno ir abstrakčių. Rūšiuoti pagal dydį, orientaciją, spalvą ar kategoriją. Taip pat atraskite mūsų populiariausių prekių sąrašus, naujienas ir madingus motyvus, ieškodami įkvėpimo ir naujų gražių plakatų.