Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Užsiregistruokite
 

Jūsų gaunama nauda

Kvitų istorija

Kvitas yra vertingas dokumentas, kurį lengva pamesti. Mes išsaugome jūsų užsakymo istoriją, kad prireikus galėtumėte ją lengvai pasiekti, pavyzdžiui, dėl grąžinimo, atsiėmimo ar garantijų. Jūsų užsakymų istorija bus saugoma tik tokį laikotarpį, kuris atitinka BDAR reikalavimus.

Narių pasiūlymai

Gaukite prieigą prie specialių pasiūlymų anksčiau už kitus. Naudodamiesi mūsų naujienlaiškiu gausite greitesnę prieigą prie naujienų ir akcijų, taip pat pirmenybę naudotis nuolaidų akcijomis.

Narių kainodara

Būdami "Gallerix" nariais, siūlome nariams nuolaidas pasirinktoms prekėms. Nariams taikomos nuolaidos yra automatiškai aktyvuojamos ir bus automatiškai rodomos, kai prisijungsite prie svetainės.

Konkursai

Būdami "Gallerix" nariu galite dalyvauti viename iš mūsų konkursų ir laimėti puikių prizų. Dalyvaukite ir balsuokite už mėgstamiausius naujų kolekcijų atspaudus, kad automatiškai dalyvautumėte konkursuose ir varžytumėtės dėl puikių prizų.

Sodinkite medžius aplinkai puoselėti

Remiame organizaciją "OneTreePlanted". Kartu sodiname naujus medžius, kurie padeda valyti orą, kuriuo kvėpuojame, sugerdami anglies dioksidą ir gamindami šviežią deguonį.

Registruoti narystę