Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Variniai rėmai

Čia rasite mūsų varinius rėmus. Mūsų aukštos kokybės variniai rėmai tiekiami su krištolo skaidrumo pleksiklas. Visi rėmeliai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Variniai paveikslų rėmeliai


Variniai plakatų paveikslų rėmeliai

Ar ketinate pirkti varinius paveikslų rėmus? Tuomet reikėtų apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopštų varinių paveikslų rėmų pasirinkimą. Visi variniai paveikslų rėmeliai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų varinių paveikslų rėmai turi lanksčius pasukamus spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi variniai rėmeliai yra su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų variniai metaliniai rėmai yra blizgūs. Varinių paveikslų rėmų profilio plotis yra 9 mm, o profilio gylis – 22 mm.

Lengvas vario rėmelio montavimas

Visų modelių ir dydžių varinių paveikslų rėmų nugarėlėje yra pasukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti mūsų pigiuose aukštos kokybės variniuose paveikslų rėmuose. Juose taip pat yra tvirtinimo kabliukai, kurie leidžia ant sienos pakabinti rėmą tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Krištolo skaidrumo pleksiklas

Visi mūsų asortimente esantys variniai paveikslų rėmeliai yra su itin storu pleksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami varinį paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų variniai paveikslų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Krištolo skaidrumo pleksiklas
  • Plonas profilis
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas