Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.

Pasirinkę apsipirkti iš "Gallerix" galite būti tikri, kad kartu su mumis prisiimate atsakomybę už aplinką ir mūsų gamtinę aplinką. Mūsų spaustuvė sertifikuota pagal ISO14001 ir turi Swan sertifikatą, skirtą švaresnei gamybai ir tvariam miškų planavimui užtikrinti. mūsų naudojama elektros energija gaunama iš vietos gamintojų, o kilmė pažymėta Švedijos elektros tinklo numeriu. Švari ir sveika ateitis yra mūsų visų atsakomybė.

Mes esame organizacijos "OneTreePlanted" remiančios įmonės, todėl, be kita ko, sodiname naujus medžius, padedame valyti orą, kuriuo kvėpuojame, sugerdami anglies dioksidą ir gamindami šviežią deguonį. 

 

Kodėl medžiai svarbūs aplinkai?

Medžiai padeda valyti orą, kuriuo kvėpuojame, sugerdami anglies dioksidą ir gamindami šviežią deguonį. jie atlieka svarbų vaidmenį surišdami lietaus vandenį dirvožemyje, užkirsdami kelią erozijai ir padeda atvėsinti planetą, nes kaupia kenksmingas šiltnamio efektą sukeliančias dujas gyslose, šakose ir lapuose. Miškai suteikia darbo vietų daugiau kaip 1,6 mlrd. žmonių visame pasaulyje, juose kuriamos tvarios statybinės medžiagos ir iš jų gaminami pagrindiniai ingredientai 25 proc. visų vaistų. Miškai taip pat užtikrina daugiau kaip 80 % pasaulio sausumos biologinės įvairovės buveinių. Viename medyje gali gyventi šimtai vabzdžių, grybų, samanų, gyvūnų ir augalų rūšių.

Šaltinis: OneTreePlanted

 

OneTreePlanted