Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Mediniai paveikslų rėmeliai

Čia rasite mūsų paveikslų rėmus, pagamintus iš medžio. Mūsų aukštos kokybės mediniai rėmai tiekiami su kristalinis skaidrus pleksiklas. Visi mediniai rėmai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Mediniai paveikslų rėmeliai


Mediniai paveikslų rėmeliai plakatams

Ar ketinate pirkti medinius paveikslų rėmus? Tada turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopštų aukštos kokybės medinių rėmų pasirinkimą. Visi mediniai paveikslų rėmeliai gali būti kabinami tiek horizontaliu, tiek vertikaliu formatu. Mūsų mediniai paveikslų rėmai turi lanksčius pasukamus spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi mediniai rėmai yra su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų medinių paveikslų rėmų profilio plotis yra 12 mm, o profilio gylis – 22 mm.

Lengvas medinio paveikslo rėmo montavimas

Visų modelių ir dydžių medinių paveikslų rėmų nugarėlėje yra pasukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti mūsų pigiuose aukštos kokybės mediniuose rėmuose. Juose taip pat yra tvirtinimo kabliukai, kurie leidžia ant sienos pakabinti rėmą tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visuose mūsų asortimento mediniuose paveikslų rėmuose yra ypač storas plaksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami medinį paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų mediniai paveikslų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • FSC sertifikuota mediena
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas