Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Sidabriniai rėmeliai

Čia rasite mūsų sidabrinius paveikslų rėmus. Mūsų aukštos kokybės sidabriniai rėmeliai tiekiami su krištolo skaidrumo pleksiklas. Visi rėmeliai gali būti kabinami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Sidabriniai paveikslų rėmeliai


Sidabriniai paveikslų rėmeliai plakatams

Ar ketinate pirkti paveikslų rėmelius iš sidabro? Tada turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite kruopštų sidabrinių paveikslų rėmelių pasirinkimą. Visi sidabriniai paveikslų rėmeliai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų sidabriniai paveikslų rėmai turi lanksčius pasukamus spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi sidabriniai rėmeliai yra su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų sidabriniai metaliniai paveikslų rėmeliai yra blizgūs. Sidabrinių paveikslų rėmų profilio plotis yra 9 mm, o profilio gylis – 22 mm.

Lengvas sidabrinio paveikslo rėmelio montavimas

Visų modelių ir dydžių sidabrinių paveikslų rėmelių nugarėlėje yra pasukami spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti prie pigių aukštos kokybės sidabrinių paveikslų rėmų. Juose taip pat yra tvirtinimo kabliukai, kurie leidžia ant sienos pakabinti rėmą tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visi sidabriniai paveikslų rėmeliai mūsų asortimente yra su itin storu pleksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami sidabrinį paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų sidabriniai paveikslų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • Plonas profilis
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas