Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Naudokite filtrą
Naujienos
Madingi plakatai
Plakatai visoms patalpoms

Naujienos

Kiekvieną savaitę pristatome naujus įkvepiančius motyvus. Čia rasite elementus iš naujausių mūsų kolekcijų, sukurtų žinomų fotografų, iliustratorių, menininkų ir mūsų pačių dizainerių komandos. Prisiregistruokite gauti mūsų naujienlaiškį ir sekite mus Instagram, kad gautumėte naujausias naujienas anksčiau nei visi kiti.

Plakatai Naujienos


Naujos kolekcijos ir plakatai

Atraskite mūsų naujausius plakatus, kuriuos sukūrė garsūs fotografai, iliustratoriai, menininkai ir mūsų pačių dizainerių komanda. Tarp mūsų naujienų rasite įdomių motyvų iš visų mūsų kategorijų, pvz., abstrakčių ir iliustracijų, vaikų paveikslų, botanikos, gyvūnų, fotomeno, mados, gamtos, architektūros, teksto paveikslų ir juodai baltų plakatų.

Naujienos kiekvieną savaitę

Kiekvieną savaitę pristatome naujus plakatus ir naujas kolekcijas su įdomiais motyvais, kurie visada atitinka naujausias dizaino ir interjero dizaino tendencijas. Mūsų naujienų kolekcijos puslapis yra geriausia vieta rasti naujų įdomių plakatų ir įkvėpimo jūsų interjerui, kai ieškote unikalių plakatų, kurie suteiktų sienoms asmeninį ryšį. Būti įkvėptam!

Aukštos kokybės plakatai

Užsisakę iš Gallerix gausite aukščiausios kokybės plakatus. Plakatus spausdiname ant aukščiausios kokybės 200 gramų matinio popieriaus iš Prancūzijos popieriaus fabriko Clairefontaine. Popierius turi aplinkosaugos sertifikatą FSC ir gamybos Swan/EU Ecolabel. Kiekvienam plakatų gamyboje naudotam medžiui pasodiname du naujus.

Didelis plakatų pasirinkimas

Turime didelį plakatų ir meno pasirinkimą. Pasirinkite iš daugiau nei 3500 unikalių motyvų iš kategorijų, tokių kaip botanikos, gamtos, juodos ir baltos spalvos, vaikiški plakatai, menas ir abstrakčiai. Rūšiuoti pagal dydį, orientaciją, spalvą ar kategoriją. Taip pat atraskite mūsų populiariausių prekių sąrašus, naujienas ir madingus motyvus, ieškodami įkvėpimo ir naujų gražių plakatų.