Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Dydis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą

Metaliniai paveikslų rėmeliai

Čia rasite metalinius paveikslų rėmus. Mūsų metaliniai paveikslų rėmeliai yra su kristalinis skaidrus pleksiklas. Visus metalinius paveikslų rėmus galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Metaliniai paveikslų rėmeliai


Metaliniai paveikslų rėmeliai plakatams

Ar ketinate pirkti paveikslo rėmą iš metalo? Tada turėtumėte apsilankyti Gallerix.co.uk. Gallerix rasite kruopštų aukštos kokybės metalinių rėmų pasirinkimą. Visi metaliniai paveikslų rėmeliai gali būti kabinami tiek gulsčio, tiek portreto formatu. Mūsų metaliniai paveikslų rėmai turi lanksčius spaustukus ant nugaros, kurie leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti plakatą rėmelyje. Visi metaliniai paveikslų rėmeliai yra su ypač storu organiniu stiklu, kuris apsaugo jūsų plakatą nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Mūsų metalinių paveikslų rėmų profilio plotis yra 9 mm, o profilio gylis – 22 mm.

Lengvas metalinio paveikslo rėmelio montavimas

Visų mūsų metalinių paveikslų rėmų modelių ir dydžių nugarėlėje yra spaustukai, todėl plakatus galima greitai ir lengvai pritvirtinti prie pigių aukštos kokybės metalinių rėmelių. Juose taip pat yra tvirtinimo kabliukai, leidžiantys ant sienos pakabinti rėmą tiek vertikaliu, tiek gulsčiu formatu.

Kristalinis skaidrus pleksiklas

Visi metaliniai paveikslų rėmai mūsų asortimente yra su itin storu plaksiklas. Pristatant, kiekvienoje stiklo pusėje yra apsauginis plastikas, kuris apsaugo nuo nešvarumų ir įbrėžimų. Prieš kabindami metalinį paveikslo rėmą ant sienos, būtinai nuimkite apsauginį plastiką.

Mūsų metaliniai paveikslų rėmeliai

  • Aukšta kokybė
  • Kristalinis skaidrus pleksiklas
  • Plonas profilis
  • Dydis (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontalus ir vertikalus montavimas