Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Hilma af Klint Plakatai Plakatai
Jums pristato
Hilma af Klint

Hilma af Klint Plakatai

Čia rasite kruopščiai atrinktus plakatus su unikaliu menu, įkvėptu švedų tapytojos Hilma af Klint, vienos iš impresionizmo pradininkų XIX amžiaus antroje pusėje. Hilma af Klint yra žinoma dėl savo abstrakčių paveikslų, kurie, galima sakyti, yra vaizdiniai sudėtingų filosofinių idėjų ir dvasinių sampratų atvaizdai.

Pirkite Hilma af Klint plakatus


Plakatai su motyvais, tapyti Hilma af Klint

Hilma af Klint buvo švedų tapytoja ir abstrakčios tapybos pradininkė. Ji priklausė religinių menininkų grupei, vadinamai De Fem, kuri dirbo su abstrakčia ir simboline dizaino kalba, paremta įkvėpimu, visų pirma iš teosofijos. Jos abstrakti tapyba skelbė tokius menininkus kaip Wassily Kandinsky ir Piet Mondrian. Ji yra viena iš menininkių, kuri sulaukė dėmesio ir pripažinimo tik gerokai po mirties.

Menininkė Hilma af Klint

Hilma af Klint gimė 1862 m. spalio 26 d. Karlbergo pilyje Solnoje, Stokholme. Svarbiausias Hilma af Klint darbas yra serija „Paveikslai šventyklai“, kurią ji sukūrė 1906–1915 m. Juos sudaro 193 paveikslai, suskirstyti į keletą serijų. Hilma af Klint paveikslai yra ne tik estetiški meno kūriniai, bet užpildyti simboliais, kuriuos galima iššifruoti. Paveikslai gali būti interpretuojami kaip pranešimai iš kitos dimensijos arba kaip portalai į kitą dimensiją.