Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Bauhaus Plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Bauhaus

Bauhaus Plakatai

Čia rasite kruopščiai atrinktus plakatus, kurių dizainas įkvėptas garsios Vokietijos meno mokyklos Bauhaus. „Bauhaus“ padarė didelę įtaką šiuolaikiniam menui ir architektūrai ir gali būti vertinamas kaip funkcionalizmo pirmtakas. Dailės mokykla veikė 1919–1933 m.

Pirkite Bauhaus plakatą


Bauhaus plakatai – įkvėpti Vokietijos meno mokyklos

Jei norite įsigyti „Bauhaus“ plakatų, turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Čia rasite platų plakatų pasirinkimą su motyvais, įkvėptais garsiosios Vokietijos meno mokyklos idėjų ir dizainerių. 1919–1933 m. Bauhauze sukurtas grafinis dizainas ir tipografija stipriai paveikė šiuolaikinio grafinio dizaino raidą. „Bauhaus“ įvedė funkcionalizmą į tipografiją ir atsirado „Bauhaus“ tipografijos ir grafinio dizaino stilius. Būdingas stiliui buvo tai, kad jis buvo pagrįstas paprastumu, trūko serifų ir buvo orientuotas į informacijos perdavimą. Bauhausas buvo vadinamosios naujosios tipografijos pradžia, nes apibrėžė pagrindinius jos principus.

Bauhaus istorija

„Bauhaus“ buvo vokiečių menų ir amatų, architektūros ir dizaino mokykla, kuri veikė 1919–1933 m. Bauhausas padarė didelę įtaką šiuolaikiniam menui ir architektūrai ir yra laikomas funkcionalizmo pirmtaku. Bauhaus 1919 m. Veimare įkūrė Walteris Gropiusas. 1925 m. mokykla buvo perkelta į Desau, o 1932 m. – į Berlyną. Valteris Gropius buvo mokyklos direktorius 1919-1928 m. Menas ir technologijos susilietų į idealų dizainą. Gropiaus idėja buvo rasti kelią atgal į vieningą estetinę kultūrinę raišką per meninio ir amatų ugdymo vienybę.