Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.

www.gallerix.lt valdo ir administruoja "Gallerix AB". Įmonė registruota Švedijoje, organizacijos kodas 556775-9393. Bendrovės PVM mokėtojo kodas yra SE556775939301. Pagrindinė "Gallerix" būstinė yra adresu Västergatan 6D, 352 30 Växjö, Švedija.

Gallerix suteikia prieigą prie www.gallerix.lt (vadinamosios "šios svetainės"). Visi mūsų produktai ir paslaugos parduodami laikantis šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Prieš pradėdami naudotis svetaine, atidžiai perskaitykite sąlygas. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate su visomis jos sąlygomis.

 

1. Jūsų paskyra
Naudodamiesi šia svetaine jūs prisiimate atsakomybę už tai, kad paskyros vartotojo vardas ir slaptažodis būtų slapti ir kad kiti asmenys negalėtų gauti prieigos prie jūsų paskyros informacijos. Jūs prisiimate atsakomybę už visus įvykius, kurie vyksta jūsų paskyroje ir naudojant jūsų slaptažodį. Įsipareigojate imtis reikiamų veiksmų, kad slaptažodis ir paskyros informacija būtų slapta. Jei įtariate, kad kiti asmenys gali žinoti arba naudoti jūsų slaptažodį, apie tai turite mums pranešti.

Įsitikinkite, kad visa mums pateikta informacija yra teisinga ir išsami.

Gallerix parduos tik tiems, kurie gali atsiskaityti kredito kortele arba sąskaita faktūra. Jaunesni nei 18 metų asmenys gali pateikti užsakymus tik gavę tėvų arba globėjų sutikimą.

Gallerix" teigia turinti teisę bet kada uždrausti prieigą prie šios svetainės, uždaryti paskyrą, ištrinti ar pakeisti turinį arba anuliuoti užsakymus. Jei užsakymas anuliuojamas, klientas nebus atsakingas už jokius mokėjimus.

 

2. Konfidencialumas
Perskaitykite mūsų konfidencialumą, jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip saugome asmeninę informaciją. Čia taip pat galite perskaityti šiai svetainei taikomas sąlygas.

 

3. Prieiga prie tinklalapio
Dedame visas pastangas, kad ši interneto svetainė būtų pasiekiama bet kuriuo metu, be jokių trukdžių ir kad visi pervedimai vyktų be sutrikimų. Dėl interneto pobūdžio jokių garantijų suteikti negalima. Prieiga prie šios interneto svetainės bet kuriuo metu gali būti apribota arba uždrausta dėl remonto, techninės priežiūros arba naujų funkcijų ar paslaugų diegimo. Dedame visas pastangas, kad tokių trikdžių išvengtume arba sumažintume iki minimumo.

 

4. Leidimas naudotis svetaine
Gallerix suteikia prieigą prie šios svetainės ribotam asmeniniam naudojimui. Šie leidimai nesuteikia teisės atsisiųsti turinį (išskyrus talpyklos funkcijas) ar keisti bet kurias svetainės dalis be raštiško "Gallerix" leidimo. Bet koks suteiktas leidimas neapima šios svetainės ar jos turinio perpardavimo ar komercinio naudojimo, įskaitant produktų asortimento, aprašymų ar kainų rinkimą ir naudojimą. Be raštiško leidimo šios svetainės ar jos dalių negalima atgaminti, kopijuoti, dauginti, kopijuoti, parduoti, perparduoti, lankyti ar kitaip naudoti komerciniais tikslais.

 

5. Apribojimai
Be raštiško leidimo niekada negalima naudoti jokių rėmelių, kad paslėptumėte "Gallerix" prekės ženklus, logotipus ar kitokio pobūdžio turinį (įskaitant nuotraukas, puslapio išdėstymą, tekstą ar informaciją). Niekada neturite naudoti metatagų ar "paslėpto turinio" kartu su mūsų įmonės pavadinimu, prekių ženklais, produktų pavadinimais ar prekių ženklais. Bet koks neteisėtas šios svetainės naudojimas panaikina visus ankstesnius "Gallerix" suteiktus įgaliojimus, leidimus ir licencijas.

Be raštiško "Gallerix" leidimo negalima naudoti šioje svetainėje pateiktų logotipų, prekių ženklų ar autorių teisėmis apsaugotų vaizdų ar prekių ženklų kaip nuorodos dalies.

Niekada negalite naudoti šios svetainės tokiu būdu, kuris gali sukelti šios svetainės veikimo sutrikimus, žalą, pabloginti jos veikimą, sutrikdyti jos veikimą ar sutrukdyti prieigą prie šios svetainės.

Jūs niekada neturite naudotis šia svetaine:

- bet kokiam sukčiavimui, bet kokiai nusikalstamai veiklai ar bet kokiam kitam neteisėtam naudojimui.
- siųsti, naudoti ar pakartotinai naudoti bet kokią medžiagą, kuri yra neleistina, įžeidžianti, šmeižianti, atstumianti ar grasinanti.
- kuri pažeidžia autorių teises, prekių ženklus, konfidencialią informaciją ar kitas teises arba kuri bet kokio pobūdžio gali būti žalinga trečiajai šaliai.
- kurią sudaro arba kurioje yra virusų, politinių pažiūrų, komercinių pažiūrų ar nepageidaujamų laiškų.
- kurie sukelia žalą, diskomfortą ar nereikalingą nerimą.

 

6. Autorių teisės, teisinis pareiškimas ir duomenų bazės teisės

Visa ši svetainė ir visas jos turinys (tekstas, maketavimas, vaizdai, logotipai, simboliai ir programinė įranga) priklauso "Gallerix" arba mūsų turinio teikėjams. Visą turinį saugo Europos ir tarptautiniai įstatymai bei teisės.

Visa šioje svetainėje esanti programinė įranga priklauso "Gallerix" arba mūsų paslaugų teikėjams ir yra saugoma Europos ir tarptautinės teisės bei teisių.

Negalima atsisiųsti ar pakartotinai naudoti šios svetainės dalių be raštiško "Gallerix" leidimo. Jūs niekada neturite naudoti duomenų gavybos, robotų ar duomenų rinkimo įrankių ir (arba) programinės įrangos reikšmingoms šios svetainės dalims rinkti ar naudoti. Niekada neturite kurti ar skelbti savo duomenų bazės, kurioje būtų šios svetainės dalių (įskaitant mūsų produktus ir kainas).

Daugiau informacijos rasite toliau esančiame skyriuje Teisinis užtikrinimas.

 

7. Teisinės garantijos
www.gallerix.com ir www.gallerix.lt domenus administruoja ir valdo "Gallerix AB".

 

8. Kliento sutartis
Kai šioje svetainėje pateikiate užsakymą, jums el. paštu išsiunčiamas patvirtinimas. Šiuo el. laišku patvirtinama, kad jūsų užsakymas gautas, ir jame pateikiama visa reikalinga užsakymo informacija. Jūsų užsakyme nurodoma, kad norite įsigyti tam tikrą gaminį. Jūsų pirkimas patvirtinamas mums išsiunčiant jums produktą. Pateikiant užsakymą sudaroma sutartis tarp jūsų ir "Gallerix". "Gallerix" yra teisėta gaminio savininkė tol, kol bus atliktas visas mokėjimas ir "Gallerix" gaus šį mokėjimą.

Gallerix" turi teisę sulaikyti užsakymą saugumo patikrinimui. "Gallerix" sutinka su europinėmis ir tarptautinėmis teisėmis ir standartais.

 

9. Paslaugų pakeitimai arba sąlygų papildymas
Reikalaujame teisės bet kuriuo metu atlikti šios svetainės, jos politikos ir sąlygų pakeitimus. Naudojimasis šia svetaine ir bet koks pateiktas užsakymas vykdomas pagal sąlygas, kurios yra paskelbtos ir todėl taikomos tuo metu.

 

10. Nuo mūsų nepriklausantys įvykiai
"Gallerix" negali būti laikoma atsakinga už mūsų įsipareigojimų pagal šias taisykles vėlavimą ar trūkumus, jei mūsų įsipareigojimų vėlavimą ar trūkumus lemia nuo mūsų nepriklausantis įvykis. Šios taisyklės neturi įtakos jūsų teisinėms teisėms.

 

11. Atsakomybės ribos
Jei nesilaikote šių taisyklių ir "Gallerix" nesiima veiksmų, mes vis tiek turime teisę pareikšti pretenzijas ar teises, jei antrą kartą nesilaikote šių taisyklių.

 

12. Jurisdikcija ir teismas
Naudojimasis šia svetaine, kiekvienas šioje svetainėje pateiktas užsakymas ir jos sąlygos eina pagal europos teisę ir yra laikomas vykstančiu Europos Sąjungoje. Jūs, kaip ir "Gallerix", sutinkate vadovautis Europos įstatymais ir teisėmis.

Šios sąlygos neturi įtakos jūsų teisinėms teisėms.

 

© Gallerix AB 2021. Visos teisės saugomos.