Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Sukurkite savo galerijos sieną

Sukurkite savo galerijos sieną

Sukurti savo galerijos sieną gali būti sudėtinga. Viena vertus, paveikslų sienos dydis turėtų atitikti pasirinktą kambarį, o rėmeliai turėtų kabėti tiesiai ir tvarkingai, gerai apgalvotame žvaigždyne. Suderinti skirtingų dydžių rėmelius ir sukurti tvarkingą tarpą tarp jų gali būti sudėtinga, be to, norint sukurti gerą vaizdą, reikia atsižvelgti į daugybę detalių. Prisijunkite prie mūsų, kai padėsime jums sukurti tobulą galerijos sieną!

Taigi, kaip sukurti galerijos sieną?

1.Planavimas Pradėkite nuo gero plano. Prieš pradėdami kurti galerijos sieną, turite žinoti, kokią dalį sienos užims, kokio dydžio rėmelius naudosite, kiek rėmelių ketinate naudoti ir kokio tarpo norite tarp kiekvieno rėmelio. Gera idėja - nupiešti ant popieriaus lapo ir išbandyti įvairius sprendimus, kurie jums patiktų ir, jūsų manymu, tiktų jūsų namams.

2. Biudžeto sudarymas Įsigyti vieną plakatą ar rėmelį yra palyginti pigu, bet kai reikia didesnio kiekio, išlaidos greitai išauga. Nustatykite galerijos sienos biudžetą, kad nuo pat pradžių galėtumėte sekti savo išlaidas.

3. Išsiaiškinkite visus svarbius matavimus Išmatuokite, kiek vietos turite ant sienos. Kokio pločio ir aukščio gali būti galerijos siena? Jūsų erdvė gali turėti apribojimų, tačiau ji taip pat gali sukurti galimybių. Kai daugiau ar mažiau žinosite, kiek turite vietos, galite pasinaudoti vienu iš mūsų galerijos sienų šablonų ir lengvai išsirinkti paruoštą žvaigždyną, kuris jums patinka ir puikiai tiks jūsų erdvei. Visuose mūsų šablonuose yra aiškūs matmenys, rodantys jūsų galerijos sienos plotį ir aukštį. 

4. Prisitaikykite prie savo erdvės Dydis po tarpo. Dideliame kambaryje galima įrengti didelę galerijos sieną, o mažame kambaryje vietos galerijos sienai yra mažiau. Kuo didesnis kambarys, tuo daugiau vietos ant sienos, ir kiekvienam rėmeliui galėsite suteikti daugiau erdvės kvėpuoti. 

5. Raskite tinkamą spalvų balansą Pradėkite nuo sienų spalvos ir baldų. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkti rėmeliai ir plakatai dera su sienų spalva ir kitais baldais. Geras patarimas - pradžiai pasirinkti dvi ar tris spalvas. Taip lengviau užtikrinsite, kad plakatų derinys sąveikautų ir tarpusavyje, ir su aplinka, be to, išvengsite, kad rezultatas taptų perkrautas.

6. Pasirinkite motyvus! Dabar smagiausia dalis - išsirinkti nuostabius motyvus! "Gallerix" plakatų asortimente rasite ką nors kiekvienam skoniui ir stiliui, o pasirinkimas beveik begalinis. Išdrįskite varijuoti ir derinti skirtingų tipų motyvus, tačiau stenkitės, kad jūsų pasirinkimuose išliktų bendra gija. Viena iš kategorijų, su kuria lengva dirbti, yra juodai balti plakatai, kuriuos galima lengvai derinti su spalvotais kitų kategorijų plakatais, pavyzdžiui, abstrakčiais, gamtos ar fotomeno. Geras patarimas - taip pat išsirinkite keletą tekstinių plakatų, kurie gerai suskaidytų nuotraukų masę.