Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.

"Gallerix" visada rimtai žiūri į klientų įsipareigojimus. Tai apima ir klientų informacijos tvarkymą. "Gallerix" laikosi galiojančių Europos valdžios institucijų nustatytų asmeninės informacijos apsaugos taisyklių. Kaip tokią informaciją tvarko "Gallerix", nurodyta šios svetainės taisyklėse ir sąlygose.

 

1. Kada renkame asmeninę informaciją?
Jūsų el. pašto adreso prašysime tik tokiu atveju:

1. Jei perkate iš šios svetainės

2. Jei norite dalyvauti konkurse

3. Jei norite susisiekti su mumis, išsiųsti mums el. laišką arba gauti atsakymą į žinutę

4. Jei norite, kad "Gallerix" siųstų jums el. laišką apie naujienas ir išskirtinius pasiūlymus

Asmeninę ir įmonės informaciją rinksime tik jums sutikus.

 

2. Kaip mes naudojame informaciją?
Kad galėtume tvarkyti jūsų užsakymą, turime turėti prieigą prie tam tikros informacijos, pavyzdžiui, kredito kortelės informacijos ir atsiskaitymo adreso, Ši informacija bus naudojama tik jūsų užsakymui administruoti ir jūsų naudojimuisi šia svetaine.

Jūs sprendžiate, ar pateikti daugiau asmeninės informacijos. Asmeninę informaciją renkame tam, kad galėtumėte prisijungti prie mūsų svetainės, siųsti jums el. laiškus apie atnaujinimus ir naujienas, atsakyti į klausimus ir kad galėtumėte naudotis tam tikromis šios svetainės funkcijomis.

 

3. Jūsų sutikimas
Siunčiame jums el. laiškus apie šios svetainės atnaujinimus. Jei nenorite gauti šių el. laiškų, turite pasirinkti, kad negautumėte iš mūsų jokių el. laiškų.

 

4. Kaip pasirinkti negauti jokių el. laiškų?
Mūsų politika yra tokia, kad naudotojas, kai tik nori, turi turėti galimybę atšaukti "Gallerix" siunčiamus naujienlaiškius. Šią parinktį galima nustatyti "Mano paskyroje". Taip pat galite siųsti mums el. laišką su prašymu atšaukti naujienlaiškį.

Jei paprašėte mūsų nebesiųsti jums naujienlaiškių, bet vis tiek gaunate laiškus, tai gali būti dėl to, kad atšaukimas buvo atliktas iš kito el. pašto adreso.

 

5. Kas tvarko asmeninę informaciją?
Gallerix" (ir "Gallerix" samdomi darbuotojai bei įmonės) administruoja ir naudoja klientų pateiktą informaciją, atsako į klientų klausimus ir tobulina produktus bei paslaugas.

Gallerix niekada neteikia asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus įgaliotus partnerius, teikiančius kredito kortelių ir mokėjimo paslaugas, reikalingas mokėjimams atlikti.

Kitais atvejais "Gallerix" niekada neteikia jokios klientų informacijos trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai.

Mes niekada neparduodame jokios klientų informacijos trečiosioms šalims.

Registruoti klientai visada turi teisę reikalauti duomenų bazės duomenų ištraukos, kad galėtų kontroliuoti, kokią informaciją apie juos turi "Gallerix". Registruotas klientas gali reikalauti ištrinti jo duomenis.

 

6. Slapukų naudojimas
Gallerix naudoja slapukus, kad pagerintų klientų aptarnavimą. Slapukas - tai duomenų rinkinys, kurį interneto svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje per naršyklę. Slapukus gali perskaityti tik svetainė, kurioje jie buvo sukurti. Slapukuose nėra jokios informacijos, pavyzdžiui, telefono numerio, el. pašto ar kontaktinės informacijos.

 

7. Kaip saugome jūsų asmeninę informaciją?
"Gallerix" yra nustačiusi aukštus vidaus procesų saugumo standartus. Šie standartai taip pat taikomi trečiosioms šalims, naudojančioms mūsų svetainę. Visi asmens duomenys perduodami šifruojant SSL arba lygiaverčiu būdu. Visi klientų išsaugoti slaptažodžiai mūsų duomenų bazėse saugomi užšifruoti.

 

8. Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų svetainėje rasite nuorodų į kitas svetaines. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už kitų bendrovių valdomų svetainių turinį. Jei lankotės kitoje svetainėje, perskaitykite galiojančias tos konkrečios svetainės taisykles ir sąlygas.

 

9. Taisyklių ir sąlygų pakeitimai
Visi mūsų sąlygų atnaujinimai ir pakeitimai bus skelbiami čia.

Jei "Gallerix" nuspręs iš esmės pakeisti sąlygas ir nuostatas, jums bus pranešta prieš įsigaliojant šiems pakeitimams.

 

10. Ar yra dar kažkas, apie ką turėčiau žinoti?
Išskyrus pirmiau parašytą atvejį, "Gallerix" neteikia asmeninės informacijos trečiosioms šalims, jei to nereikalauja įstatymai.

 

© Gallerix AB 2020.