Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Papuoškite savo namus plakatais

Papuoškite savo namus plakatais

Nudažius sienas, pastačius baldus, įrengus apšvietimą, kilimus ir užuolaidas, metas dekoruoti detales. Nustatyti kambario stilių įrėmintais plakatais ir paveikslais - paprastas ir nebrangus būdas pridėti paskutinį akcentą, kuris pakylėja bendrą kambario išvaizdą į nuostabias aukštumas. Čia pateikiame savo išmanių stiliaus kūrimo patarimų, skirtų "pasidaryk pats" entuziastams, rinkinį:

1. Sukurkite galerijos sieną
Galerijos sienos pastatymas yra paprastas ir nebrangus būdas pagyvinti visą kambarį. Galerijos sienos gali būti didelės arba mažos, priklausomai nuo kambario ir erdvės, tačiau joms bendra tai, kad jos suteikia sienoms naujos gyvybės. Be to, galimybės sukurti asmeninį stilių derinį yra praktiškai neribotos! Pasitelkę nedideles, paprastas priemones, tuščią, nuobodžią sienų erdvę galite greitai paversti gražia ir asmenine meno kolekcija.

2. Pasinaudokite gražiais langais
Neprivalote prie lango pastatyti vazono ir lempos. Nors plakatai paprastai kabinami ant sienos, kartais galima pagalvoti nestandartiškai ir prie lango su gražia šviesa pastatyti prie sienos atremtą rėmelį su plakatais arba rėmus su plakatais pastatyti ant palangės. Derinkite su kitais gražiais dekoratyviniais daiktais!

3. Leiskite spalvai ir formai sąveikauti
Sukurkite įspūdingą meno kolekciją, kuri sąveikautų su aplinka, pastatydami galerijos sieną iš plakatų, kurių spalvos yra tonas ant tono. Sukurkite nuotaikų lentą su keliomis pasirinktomis spalvomis, kurias nupiešite iš baldų ir sienų, ir naudokite jas kaip atspirties tašką rinkdamiesi plakatus, pavyzdžiui, smėlio ir juodą. Tai ir veiksminga, ir harmoninga - ir neįtikėtinai stilinga!

4. Pasirinkite nuoseklią temą
Stilingas būdas sukurti tarpusavyje derančių plakatų sieną - rinktis plakatus su bendra tema - pasirinkta kategorija, tema ar stiliumi. Bendra tema galėtų būti gamta, bendra tema - meilė, o bendras stilius - abstraktus arba minimalistinis.

5. Papuoškite juodai baltais plakatais
Black and white posters are easy to combine with almost any style and color. This makes it easy to find posters that go well with your wall color, furniture or with other posters, whatever your starting point is. Either combine black and white posters throughout your entire wall or use black and white posters that break off in combination with other posters in color.

Juodai baltus plakatus lengva derinti su beveik bet kokiu stiliumi ir spalva. Todėl lengva rasti plakatų, kurie derėtų prie sienos spalvos, baldų ar kitų plakatų, kad ir koks būtų jūsų atspirt

6. Ieškoti išorinių įkvėpimo šaltinių
Kas nemėgsta naršyti interneto svetainėse, ieškodamas butų ir namų? Šios svetainės yra ne tik pirkimo ir pardavimo svetainės, bet ir puikus įkvėpimo šaltinis jūsų pačių interjero dizainui. Padarykite ekrano nuotrauką ir išsaugokite nuotraukas, kai iškyla jums patinkančios stilingos interjero detalės, gudrūs sprendimai, kuriuos galite panaudoti savo namuose, arba spalvų deriniai, kurie jums patinka ir kuriuos galite įsivaizduoti, kad panaudosite savo namuose tą dieną, kai nuspręsite juos perdažyti.