Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Mados plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Make a Fashion Statement

Mados plakatai

Mūsų stilingų plakatų kategorijoje "Mada" kiekvienas dekoro entuziastas ras ką nors sau. Įtvirtinkite mados tendencijas savo namuose naudodami vieną iš mūsų gražių iliustracijų, patrauklių mados nuotraukų ar mados įkvėptų tekstinių spaudinių. Derinkite plakatus su tekstų atspaudų arba nuotraukų kategorijos plakatais ir sukurkite stilingus derinius, kurie garantuotai padarys įspūdį.

Mados plakatai


Madingos tekstinės lentos

Norintiems įsigyti mados plakatų vertėtų apsilankyti Gallerix.lt. Modos plakatų kategorijoje rasite atrinktus mados plakatus su mados įkvėptais motyvais, susijusiais su stiliumi, grožiu, aksesuarais, avalyne, makiažu ir drabužiais. Mados plakatai išsiskiria dideliu požiūriu, šauniomis žinutėmis, kūrybiškomis fotografijomis ir drąsiais motyvais. Mados plakatai yra visiškai unikalūs savo kūrybine išraiška, nesvarbu, ar tai nuotrauka, tekstinė lenta, iliustracija, ar meninis paveikslas. Daugelis mūsų mados plakatų yra nufotografuoti garsių mados fotografų arba sukurti mados stilistų.

Madingos tekstinės lentos

Teksto plakatus su garsiomis citatomis ir posakiais gražu derinti su mados nuotraukomis. Jie itin gerai tinka kaip didesnės meno sienos dalis, kur tekstiniai plakatai sukuria kontrastą ir erdvę, o tai suteikia visumai puikią pusiausvyrą. Tarp mūsų tekstinių plakatų, esančių kategorijoje "Mados plakatai", rasite garsių mados ikonų, mados namų ir kitų įžymybių, tokių kaip Coco Chanel ir Marc Jacobs, citatų ir posakių. Mūsų mados plakatai, tiek spalvoti, tiek juodai balti, yra ypač gražūs, kad juos galėtumėte pakabinti savo miegamajame, prieškambaryje ar svetainėje.

Mados plakatai paveikslų sienai

Paveikslinė siena su įvairių formatų mados plakatais spinduliuoja ir jausmą, ir požiūrį. Nedvejodami derinkite didelius mados plakatus su mažais gražiais paveikslėliais ir teksto lentomis, kad sukurtumėte įvairovę. Pavyzdžiui, didelį nespalvotą mados plakatą galima derinti su spalvotų ir nespalvotų mados plakatų mišiniu šiek tiek mažesniu formatu. Išdrįskite leisti sunkioms nuotraukoms užimti savo vietą!

Modos plakatai internetu

Mūsų mados plakatai tinka visiems, kurie ieško plakatų su šauniais motyvais ir daugybe požiūrio. Mūsų mados plakatai yra 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio. Visus savo plakatus spausdiname ant aukščiausios kokybės 240 g matinio aukščiausios kokybės popieriaus. Įrėminkite savo mados plakatus į stilingus medinius plakatų rėmus, kuriuos galite rinktis juodos, baltos arba ąžuolo masyvo.