Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Plakatai
Madingi plakatai
Plakatai visoms patalpoms

Plakatai

Gallerix galite internetu užsisakyti plakatų, kurie pasiūlys kažką kiekvienam namams ir stiliui. Naudodami stilingus plakatus sukursite asmeninį stilių savo namuose. Visada sekame naujausias interjero dizaino ir meno tendencijas ir kiekvieną savaitę pristatome naujus motyvus. Pasisemkite įkvėpimo ir atraskite naujausias tendencijas. Visada siūlome greitą pristatymą ir žemas kainas. Sveiki atvykę į Gallerix!

Pirkite plakatus internetu


Visas plakatų asortimentas internete

"Gallerix" rasite platų plakatų internete asortimentą ir ką nors visiems skoniams ir interjero stiliams. Mes pateikiame geriausius meno ir dizaino kūrinius ir padarome juos prieinamus kiekvienam. Madingas menas ir stilingi internetiniai plakatai nebūtinai turi kainuoti didžiulius pinigus, priešingai. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome platų sienų meno ir nebrangių plakatų asortimentą, tinkantį įvairiems stiliams: nuo ramių ir šlovingų gamtos motyvų ir įspūdingų didmiesčių dizainų iki spalvingų ar prislopintų abstrakčių plakatų. Nepaisant didelės mūsų kolekcijų įvairovės, mūsų įkvėpimo pagrindas - skandinaviško dizaino stiliaus minimalizmas ir paprastumas. Nesvarbu, ar jūsų interjeras tamsus ir tankus, ar šviesus, su atviromis erdvėmis, mūsų platus meno kūrinių pasirinkimas pasiruošęs jį papildyti jūsų pasirinktais motyvais. Rinkitės vieną iš mūsų naujojo skandinaviško dizaino ar modernaus dizaino temų arba vieną iš mūsų kategorijų, pavyzdžiui, botaninius plakatus, gamtos plakatus, grafinius plakatus, fotoplakatus, vaikų plakatus ar mados plakatus.

Įsigykite šaunių plakatų

Norintiems įsigyti plakatų internetu, reikėtų apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite platų plakatų ir paveikslų rėmelių asortimentą, tinkančių visų tipų kambariams ir stiliams. Pasirinkite plakatus tokiose kategorijose kaip abstraktūs, botaniniai, gyvūniniai, juodai balti, virtuvės, gamtos ar mados.

Plakatai kiekvienam kambariui

Siūlome platų nebrangių plakatų ir spaudinių asortimentą, kuris kartu su kokybiškais paveikslų rėmeliais leidžia sukurti būtent tokią galerijos sieną, kuri atitinka jūsų stilių. "Gallerix" rasite daug madingų plakatų. Raskite mėgstamiausius ir derinkite iš skirtingų kategorijų, kad sukurtumėte unikalią galerijos sieną. Siūlome madingų ir stilingų plakatų visiems skoniams - nuo geometrinio minimalizmo ir juodai baltų nuotraukų iki ryškių ir akį traukiančių gyvūnų plakatų bei gamtos motyvų. Arba kodėl nepasižiūrėjus stilingų plakatų iš kategorijos "Miestai ir architektūra" su tokiais motyvais kaip "Plakatas Niujorkas", "Plakatas Paryžius" ar "Plakatas Stokholmas". Visus juos galima derinti su bet kuriais mūsų juodos, baltos arba ąžuolo masyvo rėmeliais.

Bestseleriai, Madingi plakatai ir nauji plakatai

Nesvarbu, ar tiksliai žinote, kokių plakatų ieškote, ar tik ieškote įkvėpimo, turėtų būti lengva rasti tai, ko ieškote. Jūsų patogumui suskirstėme plakatus į kategorijas, geriausiųjų sąrašus ir temas. Sąraše Nauji plakatai rasite naujausius atkeliavusius plakatus, sąraše Populiariausi plakatai - mūsų populiariausius plakatus, o sąraše Madingi plakatai pamatysite, kokie, mūsų pačių dizainerių ir iliustratorių nuomone, yra svarbiausi šio sezono motyvai. Ieškote konkretaus motyvo? Galite ieškoti pagal pavadinimą, motyvą ir kategoriją, o jei norite matyti tam tikros spalvos ar formato (pavyzdžiui, horizontalaus ar vertikalaus) meno kūrinius, galite naudoti paieškos filtrą.

Užsisakykite plakatus internetu

Užsisakydami iš "Gallerix" gausite aukščiausios kokybės plakatus. Spausdiname ant amžiui atsparaus 200 gramų popieriaus, kuris yra matinis ir turi išskirtinę apdailą. Popierius gaminamas Prancūzijos popieriaus fabrike "Clairefontaine". Mūsų plakatai yra keturių skirtingų dydžių:

  • 21x30 cm
  • 30x40 cm
  • 50x70 cm
  • 70x100 cm
Juos siunčiame itin tvirtuose vamzdžiuose ir lakuotose itin smūgiams atspariose dėžutėse, kad užtikrintume saugų pristatymą jums, klientams. Pirkite plakatus ir rėmelius iš "Gallerix".

Mūsų popierius

  • 200g / m2
  • Storas popierius
  • Atsparus senėjimui
  • Aplinkosauginis FSC sertifikatas
Atsakomybė už aplinką

Pasirinkę pirkti plakatus iš mūsų, prisiimame bendrą atsakomybę už aplinką ir gamtą. Mūsų spaustuvė turi ekologinį sertifikatą ir "Nordic Swan Ecolabel" sertifikatą už švaresnę gamybą, o elektrą naudojame iš vietinių gamintojų. Per organizaciją "OneTreePlanted" sodiname naujus medžius, kurie, be kita ko, valo orą, kuriuo kvėpuojame, ir gamina naują deguonį. Už kiekvieną medį, kurį naudojame plakatams gaminti, pasodiname du naujus. Taip užtikriname tvarią gamybą ir šiandien, ir ateityje.

Klientų aptarnavimas

Jei turite klausimų apie mūsų plakatus arba užsakymą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą. Paprastai atsakome tą pačią dieną, o darbo dienomis - per 24 valandas. Į klientų aptarnavimo skyrių galite kreiptis el. paštu arba užpildę svetainėje esančią formą.