Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Jums pristato Gallerix
Gražūs teptuko potėpiai

Akvarelė

Tapyba akvarele yra meno forma, kuri išsiskiria skaidrumu ir lengvumu. Ši technika apima akvarelinių dažų, kurie yra vandenyje ištirpinti pigmentai, naudojimą, tepami ant specialaus popieriaus, kuris yra pakankamai tankus ir sugeriantis, kad galėtų susidoroti su vandens kiekiu. Akvarelės tapybai būdingas gebėjimas užfiksuoti šviesą ir sukurti lengvumo bei trumpalaikiškumo pojūtį, todėl ši technika ypač tinka atmosferiniams efektams, tokiems kaip rūkas, dangus ir atspindžiai ant vandens, sukurti.

Plakatai su akvarele


Akvarelė su sluoksniais ant sluoksnių

Menininkai akvarelę vertina dėl greitai džiūstančių savybių ir galimybės koreguojant vandens kiekį sukurti įvairiausių tonų. Dirbdamas sluoksnis po sluoksnio, menininkas gali sukurti spalvų intensyvumą ir gylį, net jei kiekvienas atskiras sluoksnis išlieka gana skaidrus. Ši technika reikalauja tam tikrų įgūdžių ir kontrolės, nes dėl skystų akvarelinių dažų pobūdžio gali būti sunku ištaisyti, jei padaroma klaidų.

Šiuolaikiniai akvarelės paveikslai

Akvarelės buvo naudojamos per visą istoriją, nuo puikių kaligrafijos darbų iki peizažinės tapybos ir portretų, ir šiandien vis dar populiarios tarp menininkų dėl nešiojamumo ir unikalaus grožio, kurį gali sukurti. Tapyba akvarele suteikia betarpiškumo ir spontaniškumo jausmą, kurį gali būti sunku pasiekti naudojant neskaidresnes tapybos technikas, o baigti darbai gali išskirti gaivumo ir gyvybingumo jausmą, kuris yra labai patrauklus.