Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Yayoi Kusama Plakatai Plakatai
Jums pristato
Yayoi Kusama

Yayoi Kusama Plakatai

Plakatai su japonų menininkės Yayoi Kusamos, žinomos dėl savo unikalios ir kūrybingos raiškos, meno motyvais. Kurdama savo kūrinius ji dažnai naudoja taškus ir unikalius raštus, todėl ji tapo viena atpažįstamiausių menininkių pasaulyje. Kusama padarė didelę įtaką šiuolaikiniam menui, ypač pastaraisiais dešimtmečiais, ir yra žinoma dėl savo novatoriškų ir įkvepiančių darbų.

Pirkite Yayoi Kusama plakatą


Plakatai su Yayoi Kusamos meno motyvais

Yayoi Kusama gimė 1929 m. kovo 22 d. Matsumote, Japonijoje. Ji yra viena įtakingiausių mūsų laikų menininkių. Jos kūriniai yra unikalūs ir įkvėpė daugelį kitų menininkų. Ji žinoma dėl daugybės įvairių meno kūrinių, įskaitant instaliacijas, paveikslus, skulptūras ir performanso meną. Kusamos meno kūriniai yra žinomi dėl tapatybės, priklausymo ir vidinio konflikto temų. Jos stilius yra labai asmeniškas ir žinomas dėl to, kad naudoja daug spalvų, formų ir audinių. Daugelis jos darbų turi stiprų vizualinį poveikį spalvingais raštais, abstrakčiomis formomis ir detalių gausa. Kusama sulaukė didžiulės sėkmės ir yra gavusi daugybę apdovanojimų, įskaitant 1993 m. Venecijos bienalės „Auksinio liūto“ apdovanojimą.

Atlikėjas Yayoi Kusama

Yayoi Kusama meniškumas apima daugybę skirtingų laikmenų, įskaitant tapybą, skulptūrą, filmus ir fotografiją. Kurdama savo kūrinius ji dažnai naudoja taškus ir raštus, todėl ji tapo viena atpažįstamiausių menininkių pasaulyje. Kusama padarė didelę įtaką šiuolaikiniam menui, ypač pastaraisiais dešimtmečiais, ir yra žinoma dėl savo novatoriškų ir įkvepiančių darbų. Jos darbai buvo eksponuojami muziejuose ir galerijose visame pasaulyje, taip pat buvo daugelio meno instaliacijų fone. Kusama taip pat parašė keletą knygų ir sukūrė daugybę skulptūrų, todėl ji tapo viena labiausiai pripažintų ir garsiausių menininkių pasaulyje.