Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Meno paveikslai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Žinomi menininkai

Meno paveikslai

Šiame puslapyje surinkome visus plakatus su menu, įkvėptu garsių menininkų. Čia rasite paveikslų ir iliustracijų, įkvėptų, be kitų, Paulo Klee, Claude'o Monet, Paulo Klee, Katsushika Hokusai ir Pablo Picasso.

Paveikslai ir plakatai su menu


Pirkite meno paveikslus ir meno plakatus

Jei norite įsigyti meno paveikslų, turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Gallerix rasite daugybę meno paveikslų su motyvais, įkvėptais garsių menininkų, tokių kaip Henri Matisse, Pablo Picasso, Claude Monet, Paul Klee ir William Morris. Meniniai paveikslai suteikia erdvės interpretacijoms taip, kaip jokia kita plakatų kategorija, o meninis paveikslas turi unikalią išraišką, todėl jį ypač tinka kabinti didelio formato. Mūsų meno paveikslus kuria mūsų pačių iliustratoriai, taip pat žinomi menininkai ir karikatūristai.

Įvairių formatų meno paveikslai

Mūsų meno paveikslus galima įsigyti keturių skirtingų dydžių. 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm – tai didžiausias formatas. Jei norite įrėminti savo paveikslą, turime aukštos kokybės juodos, baltos ir ąžuolo spalvos paveikslų rėmus. Visi rėmai tiekiami su krištolo skaidrumo organiniu stiklu. Meninius paveikslus spausdiname ant aukščiausios kokybės 200 gramų matinio popieriaus iš Prancūzijos popieriaus fabriko Clairefontaine. Popierius turi aplinkosaugos sertifikatą FSC ir gamybos Swan/EU Ecolabel.