Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Vintažiniai plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Vintažiniai / Retro

Vintažiniai plakatai

Mūsų senovinių plakatų kolekcija nukels jus į kelionę laiku, kurioje praeitis tampa dabartimi. Gražios praeities formos, spalvos ir stiliai suteikia mums nostalgišką jausmą, kuris puikiai dera su moderniu jūsų namų interjeru. Pasisemkite įkvėpimo!

Vintažiniai ir retro plakatai


Vintažiniai plakatai internetu

Suteikite savo namams retro stilių ir prisiminkite auksines dienas su klasikiniais vintažiniais plakatais. Vintažiniai plakatai yra populiari kategorija, kurioje yra neįtikėtinai daug retro paveikslėlių. Vintažiniai plakatai sugrąžina mus į laikus, kurie buvo labiau susiję su šeima ir optimizmu dėl ateities, ir suteikia nostalgišką bei jaudinantį jausmą. Pakabinkite šiuos retro plakatus ant svetainės sienos, koridoriuje, miegamajame, o gal biure ir mėgaukitės praėjusių laikų jausmu.

Papuoškite senoviniais plakatais

Siūlome platų vintažinių plakatų asortimentą su daugybe įvairių įkvepiančių retro motyvų. Mūsų vintažiniai plakatai pasižymi spalvų pusiausvyra ir spalviniu kodavimu, kuris leidžia pajusti senų laikų jausmą. Naudodami šiuos vintažinius plakatus taip pat galime pažvelgti į praeities dizainą, drabužius ir šukuosenas. Pakabinkite vintažinius plakatus svetainėje, prieškambaryje, o gal miegamajame.

Retro plakatai

Retro stiliaus interjeras su retro plakatais ant sienų pastaruoju metu tapo labai populiarus. Senoviniai ir retro plakatai su gražiomis senų automobilių, krištolinių stiklų, vinilinių plokštelių grotuvo, klasikinių riedučių ar senų instrumentų nuotraukomis puikiai dera net prie modernios galerijos sienos. Ankstesnių tendencijų įkvėpti retro plakatai verčia prisiminti gražius senų laikų stilius.

Senovinių plakatų istorija

Žodis "derliaus" kilęs iš lotynų kalbos ir iš tikrųjų reiškia vyno derlių, o reiškia tais pačiais metais pagamintą vyną. Vėliau vintažo reikšmė pasikeitė ir reiškia senesnį, geros kokybės arba pagaminimo metų vyną. Šiandien šis žodis dažnai vartojamas drabužiams, automobiliams, knygoms, muzikai ir filmams apibūdinti. Štai kodėl kai kurie iš šių dalykų yra gana dažni mūsų vintažinių plakatų motyvai.