Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Juodai balti plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Visada modernus

Juodai balti plakatai

Juoda ir balta - amžina tendencija, kuri niekada nepasensta. Mūsų juodai baltų ir pilkų atspalvių plakatų kolekcijoje yra motyvų, atstovaujamų keliose skirtingose kategorijose, ir jie sudaro puikų pagrindą jūsų paveikslų sienai. Juodai baltų plakatų atspaudus lengva derinti ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais spalvotais ir kitų kategorijų plakatais.

Juodai balti plakatai


Juodai balti plakatai ir paveikslai

Jei norite įsigyti juodai baltus plakatų ir paveikslų, turėtumėte apsilankyti Gallerix.lt. Juodai baltas plakatas – stilinga ir nesenstanti klasika, tinkanti prie visų interjero stilių ir kambarių. Juodai baltus plakatus lengva derinti tiek su kitais plakatais, tiek su kitu dekoru jūsų namuose. Juodai balti plakatai yra didžiausia ir populiariausia plakatų kategorija su daugybe gražių motyvų. Čia pristatomos beveik visos kitos plakatų kategorijos – nuo ​​fotomeno ir fotografijų iki tekstinių lentų, iliustracijų ir abstraktaus meno.

Didelis juodai baltų plakatų pasirinkimas

"Gallerix" galite rasti didelį juodai baltų plakatų ir paveikslų pasirinkimą internetu. Juodai balti plakatai yra didžiausia ir labiausiai mėgstama mūsų plakatų kategorija, kurioje rasite daugybę gražių motyvų. Iš esmės čia atstovaujama visoms kitoms kategorijoms - nuo fotomeno ir fotografijų iki tekstinių plakatų, iliustracijų ir abstraktaus meno. Juodai balti plakatai - tai stilinga ir nesenstanti klasika, kuri puikiai tinka visuose namuose ir kambariuose. Juodai baltus plakatus lengva derinti tarpusavyje ir su kitomis namų puošmenomis.

Dekoruokite juodai baltais plakatais

Juodai balti paveikslai ir spaudiniai puikiai dera iš esmės bet kuriame kambaryje - nuo miegamojo ir prieškambario iki svetainės ar prieškambario. Kadangi juodai baltų plakatų kategorija apima daugumą motyvų, nesunku rasti juodai baltų plakatų, atitinkančių jūsų specifinį stilių. Jei plakatą ketinate kabinti atskirai, puikiai tinka įsigyti didesnio formato, pavyzdžiui, 50x70 arba 70x100 cm. Jei rengiate meno sieną, galite derinti kelis skirtingų dydžių juodai baltus plakatus ir net įtraukti mažesnius 21x30 ir 30x40 cm. Geriausia juos derinti su juodos spalvos rėmeliais. Taip išlaikysite dailią išvaizdą ir įgysite puikų meno sienos išbaigtumo pojūtį.

Rėmeliai nespalvotiems plakatams

Mūsų nespalvotus plakatus galima įsigyti keturių skirtingų dydžių ir formatų. 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm. Turime juodai baltų plakatų portretinio ir horizontalaus formato, pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka. Derinkite plakatus su vienu iš mūsų stilingų ir aukštos kokybės rėmelių. Mūsų juodai balti rėmeliai turi dvigubą apdailą, kuri suteikia rėmeliui gražų ir tolygų blizgesį. Taip pat turime rėmelių iš ąžuolo masyvo. Visi mūsų rėmai turi itin storą krištolo skaidrumo pleksiklį. Visi jie yra tinkamų dydžių, atitinkančių jūsų plakatą. Užsisakykite juodai baltus plakatus iš "Gallerix"!