Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Teksto plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Citatos ir posakiai

Teksto plakatai

Mūsų tipografinių plakatų kolekcija sukurta taip, kad stilingais šriftais ir raidėmis būtų galima pateikti įsimintiniausias, įkvepiančias ir svarbiausias žinutes. Tai gali būti universaliausi ir vizualiai neutraliausi mūsų plakatai, suteikiantys galimybę juos kabinti bet kur, kur tik norite, ir derinti prie bet kokių kitų jums patinkančių paveikslėlių. Kalbant apie idėjas, ypač svarbu, kad jūsų nevaržytų stilistiniai sumetimai; todėl šis idėjomis paremtas sienų meno žanras pasižymi neutralumu ir paprastumu. Sienų ar baldų spalva neturėtų trukdyti jums eksponuoti mintį, kuri priverčia jus nušvisti.

Plakatai Citatos ir posakiai


Plakatai su tekstu ir citatomis

Kategorijoje "Plakatai su tekstu" rasite plakatų su citatomis, plakatų su posakiais ir plakatų su šaunios tipografijos žodžiais. Plakatus su tekstu ir žodžiais malonu derinti su meniniais plakatais ir iliustracijomis, kuriant meno sieną. Tekstiniai plakatai, dažnai balti su juodu tekstu, išsiskiria ir sukuria dinamiką didesniame kontekste. Be to, tekstinius plakatus įdomu skaityti ir žiūrėti. Nesvarbu, kokį stilių pasirinkote savo namams, visada atsiras vietos gražiam ir įdomiam tekstiniam plakatui. Kokius žodžius pasirinksite?

Didelis plakatų su tekstu asortimentas

"Gallerix" rasite didelį plakatų ir paveikslų su tekstu pasirinkimą, įvairių stilių ir išvaizdos. "Kartu - tai mūsų mėgstamiausia vieta", "Ramybė", "Namai", "Viltis" ir "Meilė" - tai vieni iš mūsų mėgstamiausių ir perkamiausių tekstų. Taip pat turime platų grafinio teksto plakatų pasirinkimą, pavyzdžiui, "Coco Chanel", "Tikras vyras sugadina lūpų dažus, o ne blakstienų tušą" ir "Move over coffee". Taip pat daug ką galite rinktis iš mūsų citatų plakatų. Turime menininkų, muzikantų, filmų ir garsių žmonių citatų.

Rėmeliai tekstiniams plakatams

Gražiam tekstiniam plakatui reikia ir gražaus rėmelio. Mūsų aukštos kokybės rėmeliai pagaminti iš medžio, o kiekvienas rėmelis yra su itin storu krištolo skaidrumo pleksikliu. Juos galima rinktis juodos, baltos ir ąžuolo masyvo. Tiek mūsų tekstinius plakatus, tiek rėmelius galima įsigyti 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio. Savo tekstinius plakatus spausdiname ant 240 gramų aukščiausios kokybės popieriaus. Užsisakykite plakatus ir rėmelius iš "Gallerix". Maloniai kviečiame užsisakyti!