Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Miestai ir Architektūra Plakatai
Jums pristato Gallerix
Iš Paryžiaus į Niujorką

Miestai ir Architektūra

Dauguma žmonių turi mėgstamą miestą. Nesvarbu, ar tai miestas, kuriame lankėmės asmeniškai, ar tik žinome apie jį iš nuotraukų ir gandų, paprastai yra bent viena vieta, kuri yra artima mūsų širdžiai. Stokholmas, Roma, Londonas, Paryžius, Berlynas, Tokijas, Niujorkas, Los Andželas ir dar daugiau puikių miestų laukia jūsų mūsų galerijoje. Įrėminę vieną iš mūsų plakatų ir pakabinę jį ant sienos, atverkite langą į savo mėgstamą miestą.

Plakatai su miestais


Plakatai su žymiais miestais

Neabejotinai laikui nepavaldi plakatų klasika kategorijoje "Miestai ir architektūra" yra plakatas "Niujorkas" su nespalvota Manhatano nuotrauka. Manhatano viduryje stovi "Empire State Building" pastatas, kurio skeptrą gaubia lengvas rūkas. Kai 1931 m. Empire State Building buvo baigtas statyti, jis tapo aukščiausiu pasaulio pastatu - šis rekordas buvo nepagerintas ištisus 39 metus. Dešimtmečius Niujorko plakatas puošė namus visame pasaulyje, lygiai tiek pat laiko jaudino ir žavėjo žmones. Tai tikra plakato klasika, kuri vyrauja, nors per daugelį metų maketas buvo šiek tiek modernizuotas. Kita tos pačios serijos klasika yra Paryžiaus Eifelio bokšto plakatas, taip pat juodai baltas. Šie bestseleriai ir klasikinių plakatų favoritai yra pagrindas to, kaip turėtų atrodyti šios kategorijos plakatai.

Miestai ir architektūra visame pasaulyje

Mes turime platų plakatų asortimentą kategorijoje Miestai ir architektūra. Mūsų plakatų su nesenstančia klasika ir nespalvotomis nuotraukomis, pavyzdžiui, Niujorko ir Paryžiaus, serija išsiplėtė gražiais miestais, tokiais kaip Majamis, Los Andželas, San Franciskas, Kopenhaga, Berlynas ir Londonas. Taip pat turime didelę spalvotų ir nespalvotų fotografijų plakatų kolekciją iš kitų gražių pasaulio vietų. Šioje kategorijoje taip pat galima rasti daug garsių pastatų iliustracijų.

Plakatai su gražia architektūra

Nesunku suprasti, kodėl fotografus vilioja fotografuoti gražius, garsius pastatus. Surinkome gražios architektūros fotopaveikslų iš kiekvieno pasaulio kampelio. Nuostabios formos, unikalūs raštai, kūrybingos konstrukcijos ir nuostabios spalvos. Architektūra daro įspūdį ir puikiai tinka kaip fotoplakatai. Todėl šias nuotraukas taip pat naudojame savo interjeruose, kad ant sienų atsirastų gyvybės ir kontrastų. Turime gražių plakatų su spiralinių laiptų, meno kūrinių, žymių pastatų, metro, traukinių stočių, tiltų, kelių ir dar daugiau nuotraukų. Raskite savo mėgstamiausius "Gallerix".