Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Botanikos plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Augalai ir Gėlės

Botanikos plakatai

Botaniniai plakatai priklauso vienai iš populiariausių mūsų kategorijų, o gėlių plakatai, džiovintų augalų plakatai ir žalių lapų plakatai visada yra populiariausių ir madingų meno kūrinių sąrašuose. Jokia paveikslų siena neapsieina be plakatų su gėlėmis ir plakatų su augalais.

Plakatai su gražiais augalais


Raugalai ir botaniniai plakatai

Mes turime didelį botaninių plakatų pasirinkimą, kurį galite atrasti. Šioje kategorijoje rasite plakatų su džiovintais augalais, plakatų su žaliais lapais, plakatų su gėlėmis ir plakatų su kaktusais. Turime visko - nuo spalvingų peizažų paveikslų iki stilingų augalų iliustracijų. Ypač populiarūs mūsų plakatai su rožėmis, eukaliptais, bananų lapais ir palmių lapais. Mūsų unikalioje gėlėtų plakatų ir botaninių motyvų kolekcijoje rasite ką nors kiekvienam skoniui ir stiliui, o tai pakylės jūsų namų interjerą į naują lygį.

Plakatai su lapais ir džiovintais augalais

Plakatai su džiovintais augalais ir žaliais lapais yra vieni iš mūsų mėgstamiausių ir perkamiausių. Jie dera prie bet kokio dekoro ir dažnai labai gerai tinka vieni, kaip "tobula pora" ar net kartu su kitais plakatais didesnėje meno sienoje. Plakatai su džiovintais augalais, dažnai rudos ir smėlio spalvos paletės, suteikia natūralų ir nugludintą vaizdą, kuris puikiai tinka skandinaviško stiliaus namams. Plakatai su žaliais lapais gražiai atrodo kartu su natūraliai žaliomis gyvų augalų spalvomis jūsų namuose.

Gėlių plakatai

Tegul jūsų gėlės žydi visus metus! Plakatų su gėlėmis yra įvairiausių rūšių ir spalvų derinių. Juos vienija gražios formos, gausu detalių ir nuostabių spalvų. Turime didelį plakatų su gėlėmis ir motyvais, unikaliai sukurtų skirtingais metų laikais, pasirinkimą.

Dekoruokite augaliniais augalais

Dekoruoti botaniniais motyvais yra savaime suprantamas dalykas. Botaniniai plakatai yra viena populiariausių mūsų kategorijų, o plakatai su gėlėmis, plakatai su džiovintais augalais ir plakatai su žaliais lapais visada patenka į mūsų perkamiausių ir madingiausių meno kūrinių sąrašus. Nė viena meno siena neapsieina be plakatų su gėlėmis ir plakatų su augalais. Įrėminkite savo plakatus į vieną iš mūsų aukštos kokybės juodos, baltos arba ąžuolinės spalvos meno rėmų. Tiek rėmelius, tiek plakatus galite rinktis 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio.