Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Gamtos Plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Gražus peizažas

Gamtos Plakatai

Pasveikinkite gamtą savo namuose. Nors kartais pamirštame, kad gamta yra pirmoji, kuri mums davė gyvybę, galbūt todėl kartais ją vadiname Motina Gamta. Tačiau, nepaisant to, kad esame arti jos, šiandien gamta daugelyje didmiesčių yra beveik palaidota. Tokiose vietose mūsų šaknis primena tik šen bei ten esantis parkas. Miestai turi daug gerų pusių, bet gražūs gamtos vaizdai tikrai nėra viena iš jų. Vienas iš mūsų "Gallerix" tikslų - padėti jums pasimatuoti nuostabių gamtos panoramų regėjimo įspūdį, neiškrentant iš savo įtempto gyvenimo.

Plakatai su gamta


Plakatai su gamtos motyvais

Kviečiame į gamtą. Nuostabūs gamtos motyvai su gražiais kraštovaizdžio vaizdais, aukštais kalnais, ežerais, laukais, žaliais miškais ir banguojančiomis mėlynomis jūromis sukurs tam tikrą ramybę jūsų interjere. Naudodami gamtos plakatus galite suformuoti gyvą ir jaukų jausmą, kuris jūsų namus pavers harmoninga ir patogia buvimo vieta. Natūralios ir malonios miško, jūros, paplūdimių ir laukų spalvos skleidžia ramų ir teigiamą jausmą, kurį gali skleisti tik gamtos fotografija.

Gamtos plakatai ant sienų

Mūsų gamtos plakatų kolekcijoje rasite ką nors kiekvienam interjero stiliui. Gamtos plakatai jau seniai yra vieni populiariausių plakatų, todėl turime platų jų pasirinkimą. Plakatai su gamtos motyvais puikiai dera visuose namų kambariuose, tačiau ypatingą šilumos pojūtį jie suteikia miegamajame ir svetainėje. Pasveikinkite gamtą savo namuose ir leiskite jai užvaldyti jūsų sienas! Turime spalvotų ir nespalvotų, ir juodai baltų gamtos motyvų. Jie puikiai tinka pavieniui, kaip puikios poros ar net kaip didesnės meno sienos dalis.

Dekoruokite gamtos spalvomis

Siekiant išgauti tobulą pojūtį dekoruojant interjerą, dažnai reikia sukurti ir kontrastą, ir pusiausvyrą, tačiau labiausiai reikia pasiekti, kad skirtingos interjero dalys gerai derėtų tarpusavyje. Jei norite sukurti gražią meno sieną su gamtos plakatais, pradėkite nuo jums labiausiai patinkančio gamtos plakato, įsigykite jį didesnio formato, pavyzdžiui, 50x70. Kitas žingsnis - išsirinkite kelis mažesnius plakatus, kurių spalvos derėtų. Netrukus pamatysite, kad jūsų meno sienoje pasiekta puiki pusiausvyra ir kad šie skirtingi motyvai dera tarpusavyje ir sukuria gražų paveikslą.

Aukštos kokybės plakato popierius

Mūsų gamtos plakatai spausdinami ant 200 gramų storio aukščiausios kokybės popieriaus su gražia matine apdaila. Gamtos plakatą derinkite su vienu iš mūsų puikių aukštos kokybės rėmelių. Mūsų rėmeliai gaminami tik iš medžio medžiagų ir yra juodos, baltos ir ąžuolinės spalvos. Nuolat atnaujiname savo gamtos plakatų asortimentą ir kiekvieną savaitę pristatome naujus motyvus. "Gallerix" rasite gamtos plakatų kiekvienam skoniui ir stiliui.