Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Grafiniai plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Unikalios išraiškos

Grafiniai plakatai

Mūsų grafinio dizaino plakatų kolekcija atspindi modernaus, minimalistinio interjero dizaino tendencijas. Šioje kategorijoje tipografija, geometrija, spalva ir forma susijungia į simbiozę ir kartu sukuria tai, ką vadiname grafiniu dizainu. Mūsų grafinio dizaino plakatus galima derinti su nuotraukų ir tekstų atspaudais ir kabinti poromis arba kaip didesnės galerijos sienos dalį.

Grafiniai plakatai


Plakatai su grafika

Mūsų plakatų su grafiniu menu kolekcijoje rasite motyvų, kuriuose tipografija, geometrija, spalva ir forma kartu sudaro pagrindą tam, ką vadiname grafiniu menu. Kategorijoje "Grafinis menas" pateikiame plakatus, sukurtus tiek moderniems, tiek klasikiniams namams, dažnai su iliustracijomis, geometriniais simboliais ir grafinėmis formomis. Mūsų grafiniai plakatai pasižymi aiškiais, dažnai paprastais, išraiškingais motyvais, kurie itin gerai veikia didesniuose formatuose.

Grafinis dizainas

Grafinis dizainas - tai meno rūšis, kurioje daug erdvės kūrybai, nors kai kurie geriausi ir įdomiausi motyvai dažnai būna paprasti savo dizainu, bet išraiškingi savo žinute. Mūsų grafinius plakatus gražu kabinti ir pavieniui, ir kaip didesnės meno sienos dalį. Drąsiai naudokite didelių formatų grafinius plakatus kartu su mažesnio dydžio kitų kategorijų plakatais.

Įrėminkite savo grafikos darbus

Gražiai įrėminkite savo grafinius plakatus viename iš mūsų aukštos kokybės rėmelių. Rinkitės vieną iš mūsų juodų arba baltų rėmelių su dviguba apdaila arba mūsų ąžuolo masyvo rėmelį. Visi mūsų rėmai tiekiami su ypač storu krištolo skaidrumo pleksikliu. Tiek mūsų grafiniai plakatai, tiek atitinkami rėmeliai yra 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio.