Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Gražios fotografijos Plakatai
Jums pristato Gallerix
Fotografijos plakatai

Gražios fotografijos

"Gallerix" siūlome platų nuotraukų meno atspaudų pasirinkimą. Plakatai su fotomeno kūriniais - tai nesenstanti klasika, kurioje fotografo darbas yra dėmesio centre. Nesvarbu, ar tai būtų gamtos nuotrauka, portretas, miesto vaizdas, ar gyvūno nuotrauka, būtent fotografo gebėjimas užfiksuoti tą ypatingą akimirką sukuria tai, ką vadiname fotomenu. O jokia galerijos siena neapsieina be fotomeno.

Fotografijos plakatai


Plakatai su fotografijos menu

Norintys įsigyti stilingų plakatų su fotomenu, reikėtų apsilankyti Gallerix.lt. Fotografijos menas, dar vadinamas fotografijos menu, yra viena didžiausių ir populiariausių mūsų plakatų kategorijų. Fotografijos menas - tai gražios fotografų darytos nuotraukos, kurių motyvas yra unikalus ir tarpininkauja tam tikram jausmui, kuris paliečia žiūrovą taip, kaip įprasta nuotrauka to nepadarys. Foto menas iš esmės yra įprasta fotografija, tačiau kontrastas, detalės, lauko gylis, niuansai, sodrumas, kampai, išraiška ir motyvas kartu padaro nuotrauką unikalią ir iškelia ją virš įprastos nuotraukos, todėl ji tampa menu. Kas iš tikrųjų turėtų būti laikoma fotografijos menu, yra plačiai diskutuojama tema daugelyje meno sluoksnių. Daugelis menininkų mano, kad turėtų būti apibrėžimas, kas daro nuotrauką gražią, kad ją būtų galima vadinti fotomenu.

Juodai baltos nuotraukos

Plakatai su juodai balta fotografija - nesenstanti interjero dizaino tendencija. Juodai baltas fotoplakatas tinka daugumai namų, be to, juodai baltą fotoplakatą lengva derinti su kitų kategorijų plakatais ir spalvotais plakatais. Dėl to jie yra savaime suprantamas dalykas kiekvienoje madingoje meno sienoje. Derinkite nuotraukų plakatus su vienu iš mūsų tekstinės lentos plakatų, kad sukurtumėte kontrastą ir suteiktumėte meno sienai pusiausvyrą.

Fotografijos menas kaip meno forma

Per pastaruosius kelerius metus foto menas tapo didžiule dekoravimo tendencija, ir didelė dalis paaiškinimo, kodėl taip yra, slypi tame, kad foto meno sąvoka yra neįtikėtinai plati. Fotografijos plakatai, t. y. foto menas, - tai viskas: nuo gražių peizažų ir gyvūnų fotografijų iki detalių gėlių ir augalų stambių planų ar fotoportretų, architektūros nuotraukų ir nuotraukų unikalioje aplinkoje. Pirmąją pasaulyje spalvotą nuotrauką 1861 m. padarė Džeimsas Klerkas Maksvelas (James Clerk Maxwell), tačiau fotografija kaip menas ėmė populiarėti tik 1900-aisiais, kai tiek meninė, tiek dokumentinė fotografija tapo priimtina Vakarų meno pasaulyje. Tobulėjant fotoaparatų technikai, didėjo ir meninės fotografijos galimybės.

Įrėminkite savo nuotraukų meną

Visus savo fotoplakatus spausdiname ant 200 gramų aukščiausios kokybės matinio popieriaus. Mūsų foto meno plakatus galite rinktis 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio. Derinkite juos su mūsų stilingais mediniais plakatų rėmeliais, kurie gali būti juodos, baltos arba ąžuolo masyvo.