Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Gyvūnų plakatai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Kambarys, pilnas gyvybės

Gyvūnų plakatai

Mūsų gražūs ir stilingi plakatai su gyvūnų raštais tinka daugumai kambarių ir dekoro stilių. Gyvūnų formos ir spalvos mus ir įkvepia, ir sužavi, kad padarytų tikrą įspūdį kaip mūsų galerijos sienų dalis. Kurdami galerijos sieną plakatus su gyvūnų atspaudais derinkite su kitų kategorijų plakatais.

Gyvūnų plakatai


Gyvūnų plakatai

"Gallerix" rasite platų plakatų su gyvūnais ir gyvūnų motyvais asortimentą. Kategorijoje "Gyvūnai" surinkome gražius gyvūnų motyvus ir paveikslus su nuostabiais gyvūnų, pavyzdžiui, liūto, tigro, arklio, žirafos, pelėdos, meškos, zebro, flamingo ir dramblio, paveikslais. Taip pat turime gyvūnų plakatų su vabzdžiais ir paukščiais, kurie papildo mūsų laukinių gyvūnų plakatų kolekciją. Plakatai su gyvūnais paliečia ir sukuria gyvybę jūsų namų interjere taip, kaip sugeba nedaug kitų kategorijų. Plakatus su gyvūnais taip pat labai vertina ir suaugusieji, ir vaikai, o plakatai su gyvūnais dažnai būna vaikų mėgstamiausi.

Namų dekoras su gyvūnų plakatais

Gyvūnų plakatų naudojimas namų dekore - puikus būdas į namus perkelti gamtą. Tarp mūsų gyvūnų plakatų rasite gražių nuotraukų, stilingų gyvūnų iliustracijų, meno paveikslų ir tekstinių plakatų. Turime tiek spalvotų, tiek nespalvotų gyvūnų plakatų. Juodai balti gyvūnų plakatai puikiai dera prie modernaus interjero, be to, juos lengva derinti su kitų kategorijų plakatais. Gyvūnų plakatus dažnai naudojame kurdami savo meno sienas. Jei ieškote įkvėpimo, rekomenduojame apžiūrėti vieną iš mūsų pačių meno sienų, kurią rasite čia svetainėje arba "Instagram".

Laisvieji gyvūnai

Laisvųjų gyvūnų nuotraukos visada žavėjo. Tegul mūsų gyvūnų plakatai tampa jūsų namų dekoro ar meno sienos dalimi. Gyvūnų plakatai puikiai tinka kabinti atskirai didesniu formatu arba kaip meno sienos dalis.

Dekoruokite gyvūnų motyvais

Mūsų paveikslai su gyvūnų motyvais skirti tiek vyresniems, tiek jaunesniems, tiek suaugusiems, tiek vaikams. Gražios laukinių gyvūnų nuotraukos puikiai tinka svetainėje, prieškambaryje, valgomajame ar miegamajame. Vaikų paveikslų kategorijoje yra mielų gyvūnų iliustracijų, gražių nuotraukų ir žaismingų gyvūnų plakatų su karikatūromis. Visi mūsų plakatai yra 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio. Įrėminkite savo gyvūnų plakatą į vieną iš mūsų stilingų juodos, baltos arba ąžuolo masyvo rėmelių.