Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Vaikiškas sienų menas Plakatai
Jums pristato Gallerix
Plakatai vaikų kambariui

Vaikiškas sienų menas

Vaikų kambario plakatai. Mūsų plakatų vaikų kambariui kolekcija sukurta taip, kad žavėtų ir įkvėptų tiek mažus, tiek didelius. Šių spaudinių, kurie dažnai yra ir mokomieji, ir stilingi, žaismingumas leidžia sukurti madingus vaikų kambarius, kupinus džiaugsmo ir įkvėpimo.

Plakatai vaikų kambariui


Plakatai vaikų kambariui

"Gallerix" rasite platų vaikiškų paveikslų internetu asortimentą. Turime daug mielų įvairių stilių vaikiškų paveikslų ir plakatų. Plakatų mažiems vaikams ir plakatų vyresniems vaikams - nuo pačių mažiausių kūdikių iki paauglių. Žaismingų motyvų vaikiški plakatai yra saugus pasirinkimas puošiant vaiko kambarį. Tarp mūsų populiarių vaikiškų paveikslėlių rasite "Betmenas", "Katinas ir drugelis", "Meškiukas Mėnulis", "Rožiniai balionai", "Hakuna Matata", "Myliu tave iki mėnulio ir atgal" ir daug kitų. Sukurkite žaismingą meno sieną derindami kelis skirtingus vaikiškus paveikslėlius.

Dekoruokite vaikų meną

Jūsų vaiko kambarys turėtų būti pripildytas žaismingumo ir meilės. Plakatai vaikams yra puikus būdas sukurti žaismingą, mielą ir asmeninį stilių vaiko kambaryje. Turime gražių įvairių stilių paveikslų vaikams ir mielų plakatų vaikams visiems skoniams. Nuo šviesaus, jaukaus vaikų kambario iki spalvingo, šaunaus paauglių kambario. Puikus ir pigus būdas atnaujinti kambarį - nuolat keisti meno kūrinius rėmuose. Kiekvieną savaitę išleidžiame naujų motyvų, kurie neleis jums atsinaujinti.

Žaismingi ir spalvingi vaikų paveikslai

Išdrįskite vaikų kambario sienas pagyvinti žaismingais ir spalvingais vaikiškais plakatais. Skatinkite ir žaisti, ir mokytis, naudodami vaikiškus paveikslus su gyvūnų, garsių veikėjų ar vaizduotę žadinančių kosmoso motyvų vaizdais. Įrėminkite vaikų paveikslus į vieną iš mūsų gražių juodos, baltos ar ąžuolo masyvo apdailos rėmų. Visus mūsų vaikiškus plakatus ir rėmelius galite rinktis 21x30, 30x40, 50x70 ir 70x100 cm dydžio. Vaikiškas paveikslas taip pat yra puiki dovana draugui ar šeimos nariui.

Vaikų paveikslai mokymuisi

S mūsų serijos "Sužinok daugiau" vaikiškais paveikslais jūsų vaikai pradės mokymosi procesą, kol jūs puošite sienas. Atraskite mūsų paveikslus vaikams "Gyvūnai ūkyje", "Gyvūnai jūroje", "Gyvūnai džiunglėse", "Gyvūnai Afrikoje" arba "Gyvūnai miške". Jūsų vaikas išmoks atpažinti įvairių gyvūnų formas, kur jie gyvena ir kaip vadinasi. Vyresni vaikai taip pat išmoks skaityti ir rašyti, nes ant plakatų užrašyti visų gyvūnų pavadinimai. Yra ir kitų mokomųjų vaikiškų paveikslėlių, pavyzdžiui, "Sužinok daugiau apie abėcėlę" ir "Sužinok daugiau apie skaičius". Gražūs, žaismingi ir smagūs plakatai vaikams!