Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Kalėdų meno motyvai Plakatai
Jums pristato Gallerix
Gražių Kalėdų

Kalėdų meno motyvai

Kalėdų magija suteikia mūsų namuose šiltą ir mielą jausmą. Papuoškite gražiais Kalėdų meno motyvais iš mūsų Kalėdų kolekcijos, kad sukurtumėte tobulą Kalėdų atmosferą.

Plakatai Kalėdos


Kalėdų ir žiemos plakatai

Kalėdos – viena gražiausių metų švenčių. Žiema ir Kalėdos – laikas praleisti su draugais ir šeima. Sukūrėme visiškai unikalią Kalėdų ir žiemos tematikos plakatų kolekciją, kuri puikiai tinka kabinti ant sienų kartu su kalėdinėmis dekoracijomis ir kalėdinėmis lemputėmis. Atraskite gražių vaizdų su kalėdiniais vainikais, varpeliais, cinamono lazdelėmis, kalėdinėmis dekoracijomis, sniegu padengtais žiemos peizažais ir dar daugiau.

Puoškite plakatais su Kalėdų meno motyvais

Plakatai su Kalėdų ir žiemos motyvais sukuria šiuolaikišką atmosferą. Pakeisti plakatus esamuose rėmeliuose yra paprasta, pigu ir smagus būdas atnaujinti dekorą pasibaigus sezonui. Turime platų asortimentą kalėdinių plakatų su gražiais grafiniais motyvais, žavingais nuostabiais žiemos peizažais, Kalėdų tematikos virtuvės plakatų ir vaikų paveikslų. Sukurkite savo unikalią paveikslų sieną su plakatais Kalėdų ir žiemos tema.