Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Filtro pasirinkimas
Uždaryti
Naudokite filtrą
Spalva
Orientavimasis
Rūšiavimas
Naudokite filtrą
Jums pristato Gallerix
Unikalios nuotraukos

Ikoninės įžymybės

Kategorijoje „Ikoniškos nuotraukos“ renkame žinomų fotografų darytas nuotraukas bei klasikines ir naujas nuotraukas, kuriose užfiksuoti žinomi žmonės, kurie bėgant metams padarė didelį įspūdį savo aplinkai. Dauguma kategorijoje esančių nuotraukų yra pažymėtos „Premium Selection“, kuri rodo, kad jos priklauso mūsų išskirtineusiems ir unikaliausiems plakatams, specialiai atrinktiems dėl sąmoningo dizaino ir aukštos kokybės.

Įžymybių plakatai


Plakatai su įžymybėmis

Gallerix rasite daugybę ikoniškų nuotraukų su įžymybių nuotraukomis. Kruopštus pasirinkimas žinomų ir žinomų fotografų nuotraukų, taip pat nesenstančių ikonų ir įžymybių fotografijų ir portretų. Pasirinkite vieną iš mūsų legendinių plakatų, jei norite sukurti retro, vintažinį ir prašmatnų jausmą formuodami sienas ir dekoruodami namus. Pavyzdžiui, mūsų senoviniai Brigitte Bardot portretai, dažnai nespalvoti plakatai, yra nesenstanti klasika, kuri pakylėja jūsų dekorą, nepaisant stiliaus!

Ikoniškos nuotraukos

Žymus žmogus perteikia jausmą ir už kažką stovi. Tai gali būti menininkas, sporto profilis, menininkas, aktorius, mados ikona ar rašytojas. Kai jie vaizduojami, fotografo padaryta nuotrauka dažnai daro stiprų įspūdį. Kaip menas, ikoniškos nuotraukos yra nesenstanti ir populiari mūsų interjero dizaino dalis.