Šiandien gausite: iki 30% nuolaidą plakatams
Galioja perkant bent 39 €.
Juodasis penktadienis 2023 m.

Juodasis penktadienis 2023 m.

Didžiausia metų apsipirkimo diena. Šiemet Juodasis penktadienis - lapkričio 24 d. Išpardavimą pradedame anksčiau, lapkričio 19 d., pirmadienį, ir švenčiame juodąją savaitę su puikiais pasiūlymais iki lapkričio 27 d., Kibernetinio pirmadienio. Pasinaudokite galimybe įsigyti pigių plakatų ir pigių rėmelių, kol akcija aktyvi. Pasinaudokite galimybe rasti pigių plakatų Kalėdoms jau Juodojo penktadienio ir Juodosios savaitės metu.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį šiandien ir gausite išskirtinius pasiūlymus bei nuolaidas anksčiau už kitus.

Juodojo penktadienio istorija
Juodasis penktadienis atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visada vyksta penktadienį, kitą dieną po didžiosios tradicinės amerikiečių šventės - Padėkos dienos. Pirmą kartą ši diena tapo didele ir populiaria apsipirkimo diena 1924 m., kai prekybos tinklas "Macy's" per Padėkos dienos paradą Niujorke paskelbė apie šventinį išpardavimą. Vėliau šiuo pavyzdžiu pasekė ir daugiau parduotuvių, ir penktadienis po Padėkos dienos tapo kalėdinio apsipirkimo sezono pradžia, o galiausiai - didžiausia apsipirkimo diena per metus JAV. Juodasis penktadienis JAV nėra oficiali nedarbo diena, tačiau dauguma darboviečių ir mokyklų vis tiek nedirba, kad žmonės galėtų apsipirkti ir rasti išpardavimo prekių parduotuvėse ir internete.

Juodojo penktadienio pavadinimo kilmė ginčijama. Kai kas sako, kad jis kilo dėl to, kad tą dieną parduotuvėse raudoni nuostolių skaičiai virto juodais pelno skaičiais, nes parduotuvėse sparčiai padaugėjo pirkinių, kuriems buvo taikomos išpardavimo akcijos. Kiti teigia, kad šį terminą iš pradžių sugalvojo Filadelfijos policija XX a. septintojo dešimtmečio pradžioje, kai po Padėkos dienos žmonės išėjo į gatves ir minioje kilo riaušės.


Į kampaniją